Kristina Pešková z České republiky

Kristina Pešková z České republiky

(CTN News) – Kristina je z České republiky Pešková vyhrála Titul Miss World v třpytivé soutěži, která se konala v sobotu večer v Indii.

Soutěž se konala v Bombaji, finančním a zábavním hlavním městě Indie, a Yasmina Zaytoun z Libanonu vyhrála první místo ze 112 soutěžících. Soutěž se konala ve slavném hotelu Taj Mahal v Bombaji.

Být korunkou Miss World byl pro mě splněný sen. Slovy Peshkové, „Jsem hluboce poctěn, že mám příležitost reprezentovat svou zemi a hodnoty ‚Purposeful Beauty‘ na globální platformě.“

Ve světovém kongresovém centru Jio, Jio Globální úmluva Center v Soulu v Jižní Koreji poté, co Miss World, Caroline Bilawska z Polska, předala Peshkové korunku, Peshková zamávala velkému davu v kongresovém centru a objala některé další soutěžící.

v Na akci bylo obrovskému celosvětovému publiku umožněno nahlédnout do bohaté tapisérie indické kultury, tradice, dědictví, umění a řemesel. Textil to Formuje kulturu a tradice země. Tančilo se na oblíbené bollywoodské písně a účastníci měli sukně a halenky zdobené silnou výšivkou.

Poprvé po 28 letech se soutěž krásy poprvé ve své historii vrátila do Indie.

Ind Saini Shetty byl vyřazen ze soutěže po dosažení čtvrtfinále Což to dělá Semifinále. Rita Faria (1966), Aishwarya Rai (1994), Diana Hayden (1997), Yukta Mukhi (1999), Priyanka Chopra (2000) a Manushi Chhillar (2017) jsou některé z indických žen, které vyhrály titul.

Skupina bollywoodského filmového režiséra Karana Johara a Miss World 2013 Megan Young z Filipín hostila 71. ročník soutěže Miss World v Bombaji 12. listopadu 2013.

Viz také:

Chyťte vlnu: Ponořte se do nejnovějšího filmu Ipoma Telugu

READ  Od Blackburnu po Star Wars: The Game Guy's Unexpected Journey

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *