Kristina Pešková z České republiky je korunována Miss World 2024

Kristina Pešková z České republiky je korunována Miss World 2024

9. března vyhrála Kristina Peškova z České republiky titul Miss World 2024 na velkolepé akci v Bombaji.

Slečna Libanon Yasmina Zaytoun byla jmenována první vicemistryní.

Miss World Karolina Bilawska z Polska zde na hvězdném závěrečném ceremoniálu korunovala svou nástupkyni.

Peškova je po vítězce soutěže krásy z roku 2006 Taťáně Kučarové druhou Miss World z České republiky.

Podle oficiálního webu Miss World je Peshková českou modelkou, která studuje odděleně práva a obchodní administrativu.

Peshková, které je 20 let, je také zakladatelkou nadace Kristiny Pescu Foundation. Model hovoří plynně anglicky, polsky, slovensky a německy a je zastáncem udržitelného rozvoje prostřednictvím vzdělávání.

„Její nejpyšnější moment bylo otevření anglické školy pro znevýhodněné děti v Tanzanii, kde také pracovala jako dobrovolník. Ráda hraje na příčnou flétnu a housle a má vášeň pro hudbu a umění, protože strávila devět let na Arts Academy.“

Indii, která akci po 28 letech hostila, zastupovala 22letá Saini Shetty.

Shetty narozená v Bombaji, která byla korunována na Miss India World 2022, se v soutěži nedokázala probojovat mezi nejlepší čtyři.

Indie získala prestižní titul šestkrát – Rita Faria (1966), Aishwarya Rai Bachchan (1994), Diana Hayden (1997), Yukta Mukhi (1999), Priyanka Chopra Jonas (2000) a Manushi Chhillar (2017).

71. ročník soutěže Miss World, které se zúčastnily soutěžící ze 112 zemí celého světa, se konal v Jio World Convention Center v PKC zde.

Filmový producent Sajid Nadiadwala byl součástí poroty složené z 12 porotců. Herci Kriti Sanon, Pooja Hegde; hráč kriketu Harbhajan Singh; Osobnost zpravodajství Rajat Sharma, sociální pracovník Amruta Fadnavis; a Vineet Jain, výkonný ředitel, Bennett, Coleman & Co. Omezený; Julia Morley, prezidentka a generální ředitelka Miss World Organization; Jamil Al Saidi, strategický partner a hostitel – Miss World India a tři bývalé Miss Worlds, včetně Chhillar.

READ  Kevin Durant získává ocenění MVP z olympijského basketbalového turnaje mužů v Tokiu - olympijského basketbalového turnaje mužů v Tokiu 2020

Filmař Karan Johar a bývalá Miss World Megan Young moderovali akci, která začala vzletnými vystoupeními zpěváků Shaan, Neha Kakkar a Tony Kakkar.

Na akci také zaznělo video poselství od Chopra Jonas zdůrazňující význam „Krása s účelem“, slogan spojený se soutěží Miss World.

Herci debutového webového seriálu Sanjay Leela Bhansali 'Heeramandi: The Diamond Bazaar' – Manisha Koirala, Sonakshi Sinha, Aditi Rao Hydari, Richa Chadda, Sharmeen Sehgal a Sanjeeda Sheikh – také kráčeli na pódiu s 13 rychlíky Miss World. Nově vydaná show song „Saqal Baan“.

Měsíc trvající událost Miss World představovala řadu náročných soutěží, včetně talentových show, sportovních výzev a charitativních iniciativ – všechny zaměřené na zdůraznění kvalit, které z těchto soutěžících dělají vyslance změn.

Toto je doporučený článek dostupný výhradně našim odběratelům. Chcete-li si přečíst více než 250 doporučených článků každý měsíc

Vyčerpali jste limit bezplatných článků. Podpořte prosím kvalitní žurnalistiku.

Vyčerpali jste limit bezplatných článků. Podpořte prosím kvalitní žurnalistiku.

Toto je váš poslední bezplatný článek.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *