Komáři testováni na virus West Nile v okrese Anne Arundel

Komáři testováni na virus West Nile v okrese Anne Arundel

Komáři uvěznění ve dvou částech okresu byli pozitivně testováni na virus západního Nilu a výsledky označují první komáry pozitivní na západonilský virus zjištěné ve Spojených státech v tomto roce, uvedli úředníci zdravotního oddělení okresu Anne Arundel. Naštěstí v okrese Anne Arundel nebyly hlášeny žádné případy u lidí a podle oznámení ministerstvo zemědělství Marylandu postříká roztokem v oblastech, kde byli použiti komáři schválení pro programy ochrany životního prostředí. Zdraví,“ doporučuje ministerstvo zemědělství, aby se v oblastech při postřiku vyhnuli venkovním aktivitám. Postřik je naplánován na 23. července po 19:30 poblíž křižovatky Crane Highway a Davidsonville Road. Komunity v postižené oblasti zahrnují Amberfield, Lake Louise a Northwest Crofton Community District. Jakékoli dotazy ohledně postřiku by měly být směřovány na oficiální ministerstvo zemědělství ministerstva zdravotnictví v Maryland-West-1708. Virus Nilu se šíří kousnutím komárem Většina lidí, kteří byli vystaveni, neonemocní, ale asi u 20 % se rozvinou příznaky jako bolest hlavy, horečka, bolesti svalů a kloubů, nevolnost a únava.

Úředníci ministerstva zdravotnictví okresu Ann Arundel uvedli, že komáři uvěznění ve dvou částech okresu byli pozitivně testováni na virus západního Nilu.

Výsledky představují první komáry infikované západonilským virem identifikované ve Spojených státech v tomto roce.

Naštěstí v okrese Anne Arundel nebyly hlášeny žádné případy u lidí.

Podle oznámení ministerstvo zemědělství Marylandu postříká roztokem v oblastech, kde byli nalezeni komáři.

Zatímco EPA schválila použití pro kontrolní programy, aniž by způsobila „nepřiměřená rizika pro lidské zdraví“, ministerstvo zemědělství doporučuje vyhýbat se venkovním aktivitám v oblastech při postřiku.

Sprej je naplánován na 23. července po 19:30 poblíž křižovatky Crane Highway a Davidsonville Road. Komunity v postižené oblasti zahrnují Amberfield, Lake Louise a Northwest Crofton Community Area.

READ  Studie zjistila, že kognitivní pokles se po infarktu zrychluje

Případné dotazy ohledně spreje směřujte na Ministerstvo zemědělství Marylandu nebo Program pro kontrolu komárů 410-841-5870.

Zdravotníci uvedli, že virus západního Nilu se šíří kousnutím komára. Většina exponovaných lidí neonemocní, ale asi u 20 % se rozvinou příznaky jako bolest hlavy, horečka, bolesti svalů a kloubů, nevolnost a únava.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *