Kanada: Odpůrci očkování zasáhli Justina Trudeaua oblázky | Justin Trudeau

Justin Trudeau zasáhne hrst kamínků, když se demonstranti zaměřují na kanadské očkování Kampaň předsedy vlády za znovuzvolení.

Kamera CTV zachytila ​​něco, co vypadalo jako bílý štěrk, který zasáhl Trudeaua a jednoho z jeho osobních strážců, když kráčel směrem ke svému kampanovému autobusu v Londýně v Ontariu. Liberálové zrušit událost koncem minulého měsíce kvůli bezpečnostním obavám spojeným s protesty proti čistkám.

Trudeau incident zlehčil, později řekl, že mohl být zasažen do ramene, a dodal, že jakmile na něj byla házena dýňová semínka.

Dříve v pondělí Trudeau zaútočil na nesouhlas vůdce konzervativní Erin O’Tooleové s očkováním, a to i pro jeho vlastní kandidáty, a označil bojkoty za „rozzuřené davy“ proti očkování.

„Irene O’Toole si od ní alespoň vezme nějaké své narážky.“ [the anti-vax crowd]Řekl Trudeau.

Asi 74% způsobilých Kanaďanů je plně očkovaných, ale v současné době se hromadí čtvrtá vlna pandemie koronaviru, většinou mezi neočkovanými.

Devětačtyřicetiletý Trudeau také kritizoval O’Tooleho v pondělí za jeho nesmysl ohledně ovládání zbraní, protože kampaň se blíží před volbami 20. září, přičemž liberálové a konzervativci se téměř účastnili volebních místností.

O’Toole v neděli zrušil slib kampaně zrušit zákaz určitých útočných zbraní, což je citlivá otázka Kanada Po několika hromadných střelbách v posledních letech. Trudeau se snažil využít transformace svého protivníka jen před dvěma týdny, aby zvrátil své jmění.

Trudeau na akci své kampaně v jižním Ontariu, nejlidnatější kanadské provincii, řekl příznivcům, že O’Toole „řekne cokoli, aby se pokusil o jeho zvolení“. Tohle není řízení. Toto není integrita. „

Ve svém projevu v Ottawě O’Toole odmítl sdělit, kolik jeho kandidátů nebylo očkováno. Řekl, že ti, kteří nebyli očkováni, by měli být denně vyšetřováni.

„Náš přístup k očkování spočívá v tom, že se snažíme, povzbuzujeme, vzděláváme a pracujeme s lidmi, ale budeme respektovat jejich osobní zdravotní rozhodnutí,“ řekl O’Toole.

READ  Zelenskyj říká, že ruští představitelé jsou slabí

Liberální stratégové uvedli, že kritické období kampaně začíná po svátku práce, protože Kanaďané se dosud více soustředili na letní dovolenou než na volby.

Tento týden se konají dvě debaty, jedna ve francouzštině a jedna v angličtině, a je to jediná příležitost, kdy se všichni kandidáti před hlasováním postaví proti sobě v národní televizi.

Průzkum Nanos Research na 1200 lidí obíhajících pro CTV v pondělí stanovil liberály na 34,1% a konzervativce na 32%, což je zvrat oproti předchozímu dni, kdy byli liberálové na 33,4% a konzervativci na 34,9%.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *