Jonas Brothers prodlužuje turné do roku 2024 s více než 50 novými termíny v Severní Americe, Evropě a dalších

Jonas Brothers prodlužuje turné do roku 2024 s více než 50 novými termíny v Severní Americe, Evropě a dalších

Zmeškané vstupenky ke shlédnutí Jonas Brothers na koncertě? Máte štěstí, protože trio, které tvoří Joe, Nick a Kevin Jonas, přidalo v roce 2024 50 termínů turné, které zahrnuje Severní Ameriku, Evropu, Austrálii a Nový Zéland.

Příbuzný

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas mluví o strategii turné Jonas Brothers, když se dostává na pódium pro NBCUniversal tribute…

27.07.2023

Během této cesty budou bratři hrát písně z pěti alb z roku 2006. Turné, které začíná dvěma randemi na slavném newyorském Yankee Stadium ve dnech 12. až 13. srpna, přidalo do severoamerické části 27 nových vystoupení. turné s pěti novými termíny se uskuteční v Kanadě.

Více z Billboardu

V roce 2024 zamíří Jonas Brothers do Austrálie a na Nový Zéland od února do března, zatímco Evropa uzavře turné od května do června. Zápas Austrálie vs Evropa představuje trojici, která míří do Austrálie, Nového Zélandu, Polska, Rakouska, České republiky, Severního Irska, Hamburku, Lyonu, Mnichova a Norska, aby zde vystoupila poprvé ve své kariéře.

Fanoušci, kteří se zajímají o termíny severoamerického turné, se mohou přihlásit na Live Nation Approved Fan Pre-Show od pondělí 31. července ve 22:00 ET. Fanoušci vybraní na předsoutěž si mohou zakoupit vstupenky od čtvrtka 3. srpna. Obecný prodej vstupenek začíná v pátek 4. srpna v 10 hodin místního času. Tuzemský předprodej pro Evropu začne 2. srpna a skončí generálním prodejem 4. srpna, zatímco domácí předprodej v Austrálii a na Novém Zélandu začne 4. srpna, přičemž generální prodej začne 8. srpna.

Podívejte se na úplný seznam termínů turné v oznámení Jonas Brothers níže.

To nejlepší z nástěnky

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *