Cristiano Ronaldo překonává nový světový fotbalový rekord: všechny podrobnosti

Cristiano Ronaldo Zlomil další světový fotbalový rekord – a udělal to během svého 600. ligového zápasu.

Co se děje?

Ronaldo Během úterního vítězství Juventusu nad Spezií 3: 0 vstřelil gól a tento gól měl velký historický význam, protože díky němu se Ronaldo stal prvním hráčem, který vstřelil alespoň 20 gólů ve 12 po sobě jdoucích sezónách na dvou velkých evropských turnajích (Ronaldo hrál v Evropské lize. Anglie, Španělsko, Itálie a Portugalsko), podle CNN.

  • pro každého CNNRonaldo v této sezóně vstřelil 20 gólů v 21 ligových zápasech. Zůstává nejlepším střelcem italské fotbalové ligy.
  • Naposledy Ronaldo nedokázal vstřelit 20 ligových branek v sezóně 2008-2009, což byla jeho poslední sezóna s anglickým Manchesterem United. Sports Illustrated.

A co Messi?

Lionel Messi, který bojuje s Ronaldem o nadvládu ve světovém fotbalu, je jediný gól od vstřelení 20 gólů v této sezóně, což bude v tomto měřítku jeho třináctá po sobě jdoucí sezóna. Sports Illustrated. Messi během svého působení v Evropě hrál pouze jednu ligu – španělskou La Ligu, a proto nedosáhl stejného rekordu jako Ronaldo.

Nejlepší střelec vůbec?

V únoru Ronaldo vstřelil svůj gól číslo 760, který byl mnohými považován za nejlepšího střelce v historii fotbalu, CBS Sports Zprávy.

Cíl údajně prošel Česká fotbalová hvězda Joseph Pekan, Který vstřelil 759 gólů, podle CBS Sports. Ale Český fotbalový svaz Bylo vydáno prohlášení Řekl, že Pecan ve své kariéře nastřílel 821 gólů. To znamená, že Ronaldo bude i nadále za rekordem s 62 góly.

READ  Fonseca: "Doufám, že se stanu mistrem Evropy!"

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *