Tenisová hvězda Alex Ayala se dostala na obálku Vogue Philippines

Tenisová hvězda Alex Ayala se dostala na obálku Vogue Philippines

Alex Ayala se dostala na obálku listopadového vydání Vogue Philippines, když vypráví o svých skromných začátcích, radosti z reprezentovat zemi a svém historickém vítězství na US Open.

MANILA, Filipíny – Alex Ayala je již ve svých 17 letech jednou z nejlepších juniorských tenistek na Grand Slamu, nejlépe hodnocenou filipínskou tenistkou v historii a nyní i krycí dívkou.

Eala přistála dál Dosah Z Vogue Filipíny v listopadovém vydání, kde vypráví o svých skromných začátcích, radosti z reprezentovat zemi a svém historickém vítězství na US Open.

WTA č. 248 se stala první Filipínkou, která vyhrála juniorský grandslamový titul, když ukořistila Dívčí koruna US Open Po zářijové výhře 6-2, 6-4 nad Českou republikou Lucy Havlíkovou.

Ayala hovořila o své vřelé korunovační řeči, ve které oslovila filipínské fanoušky, kteří jí fandili ve Flushing Meadows v New Yorku v Tagalogu.

„Myslím, že je dobré, aby Filipíny měly zastoupení na světové tenisové scéně,“ řekla Ayala mixem filipínštiny a angličtiny.

„Myslím, že pro mě je důležité, že se dokážou vyjadřovat, ať už je to jazykem, vzhledem nebo jakýmkoliv jídlem. Myslím, že velká část herectví spočívá v tom, že se dokážou vyjadřovat. A to byl jen malý způsob, jak jsem jim to mohl vrátit.“ za všechnu podporu, kterou mi poskytli. Dej mi to.“

Eala pochází z a semifinálové vystoupení Na W80 Poitiers ve Francii, kde v sobotu 29. října prohrála s Belgičankou Ysaline Bonaventureovou.

Navzdory tomu, že dostal botu, byl to nejvyšší turnajový výsledek v turnaji $80,000 pro Ayalu, která překonala svou čtvrtfinálovou roli na W80 Rancho Santa Fe v USA dříve v říjnu.

Kromě titulu na US Girls Open Ayala také úřadovala na W15 Manacor 2021 ve Španělsku a 2022 W25 Chiang Rai v Thajsku. – Rappler.com


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *