Jak postavit nadýchanou postel v Palworld

Jak postavit nadýchanou postel v Palworld
Michelle Cornelia

Nebaví vás kolegové vyhýbat se práci? Naučte se, jak postavit Fluffy Pal Bed v Palworld, abyste je potěšili.

V Palworld se vaši přátelé mohou unavit stejně jako vy. Bez ohledu na to, jak moc jsou ochotni vám pomáhat ve vaší základně nebo bojovat s nepřáteli, na konci dne si budou muset odpočinout. Je důležité poskytnout jim veškerý potřebný komfort hra.

Článek pokračuje po reklamě

Je to proto, že jakmile jsou přepracovaní, jejich Sanity Bar (SAN) začne klesat, což je vede k tomu, že poleví a rozvinou všechny druhy nemocí. Kromě budování horkého pramene je jedním ze způsobů, jak tomu zabránit, vytvoření postele Fluffy Pal Bed pro vaše milé přátele.

Nejen, že tato postel vypadá pohodlně, ale je také skvělým vylepšením základní postele Straw Pal. Pokud si chcete udělat postel, zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak postavit postel Fluffy Pal v Palworld.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout postel Fluffy Pal v Palworld

Kapesní pár

Popis Fluffy Pal Bed je zobrazen na kartě Technologie.

Fluffy Bed můžete odemknout, jakmile ve hře dosáhnete úrovně 24. Jednoduše přejděte na kartu Technologie, přejděte dolů, dokud nenajdete postel Fluffy Pal Bed, a utraťte 2 technologické body, abyste ji odemkli.

Přestože jsou požadavky na odemčení tohoto předmětu poměrně vysoké, doporučuje se pro vaše dlouholeté přátele, protože jim rychle navrací zdraví a rozum.

Jak postavit postel Fluffy Pal v Palworld

Jakmile budete mít postel otevřenou, budete muset před umístěním na základnu shromáždit potřebné materiály. Zde je jejich seznam:

  • 10 plátno
  • 30 dřeva
  • 5 hřebík
  • 10 vláken

Za předpokladu, že jste je všechny posbírali, jste připraveni postavit postel. Chcete-li to provést, stiskněte B na klávesnici, přejděte na Infrastruktura a vyberte Fluffy Pal Bed. Můžete jej umístit, kamkoli budete chtít, jen si ponechejte místo na jiné věci, aby o něj vaši přátelé nezakopli.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *