Pokémon GO-Style Harry Potter Mobile od Niantic je ukončen

obrázek: Niantic

Niantic za svůj mobilní úspěch utratil neuvěřitelné množství peněz Pokemon GO, ale zdá se, že nedokáže znovu dosáhnout stejné úrovně úspěchu s titulem Harry Potter, čarodějové se spojte.

V aktualizaci na oficiálních stránkách hry včera Niantic oznámil, že hru oficiálně uzavře 31. ledna příštího roku. 6. prosince 2021 hru odstraní z App Store, Google Play a Galaxy Store. Platnost nákupů ve hře také vyprší 6. prosince.

Ačkoli Niantic oficiálně dokončuje svou službu pro Wizards Unite, právě spustil svůj nový titul, Nintendo, Bikmin Bloom. Řekli jsme, že je to úžasný krokoměr, ale je to úžasný, a představili jsme ho Osm z deseti hvězdiček.

Nianticovo vypnutí AR Harry Potter následuje po zprávách o Nintendo ukončilo svou mobilní hruA Dr. Mario World. Jste vůbec překvapeni, když slyšíte, že Harry Potter ve stylu Pokémon GO od Nianticu nevzlétl? Jak podle vás dopadne nový titul Pikmin? Zanechte komentář níže.

READ  Uživatelé Windows 11 beta mohou začít testovat aplikace pro Android

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.