2022 Česká republika výsledky WorldSBK

2022 Česká republika výsledky WorldSBK

Gordon Ritchie | 29. července 2022

pátek

WorldSBK

Toprak Razgatlioglu (Bata Yamaha WorldSBK Team) měl v první den akce WorldSBK nejrychlejší čas v České republice na MOST – rychlejší než starý rekord Superpole poté, co byl nedávno obnoven první úsek okruhu. Jeho nový nejlepší je 1’31.506.

Vedení se v poslední páteční části několikrát změnilo a pokračovalo i po jeho umístění na stupních vítězů v Doningtonu se vzestupem Scotta Reddinga (BMW Motorrad WorldSBK Team), který skončil celkově druhý, 0,227 sekundy za Raskadliogluem.

Dobrak Raskatlioglu jím švihal zeširoka příliš dlouho.

Michael Ruben Rinaldi (Aruba.it Racing – Ducati) dojel na špici, ale byl třetí nejrychlejší, jedno místo před lídrem šampionátu Alvarem Bautistou (Aruba.it Racing – Ducati).

Jonathan Rea (Kawasaki Racing Team) se musel spolehnout na své ráno, aby skončil celkově pátý.

Špičkový nezávislý jezdec Loris Bass (Bonovo Action BMW) byl šestý, což dokazuje, jak moc se BMW v poslední době zlepšilo.

Andrea Locatelli (Bata Yamaha WorldSPK Team) dotáhl svůj tovární motocykl na sedmé místo a Alex Lowes (Kawasaki Racing Team) osmý.

Garrett Gerloff (GRT Yamaha) byl devátý a stejně jako Rea se musel spoléhat na svůj osobní nejlepší čas v ranním tréninku.

Nováček Xavi Vierge (HRC Honda) skončil celkově desátý po rychlém vzestupu svého týmového kolegu Ikera Lecuony (HRC Honda). Lecuona stále skončil na 11. místě v poli 25.

Pozdní náhradní jezdci, Peter Hickman (BMW Motorrad WorldSBK Team) a Ryan Vickers (TPR Kawasaki) byli na 23. a 24. místě. Místní jezdec Oliver Koenig (Orelag Racing Vertatura Kawasaki) byl 21. nejrychlejší.

2022 Česká republika výsledky WorldSBK-pátek

1 Toprak Razgatlioglu (Jam) 1:31,506 s
2 Scott Redding (BMW) + 0,227 s
3 M. Ruben Rinaldi (Duc) + 0,314 s
4 Alvaro Bautista (Duc) + 0,365 s
5 Jonathan Rea (gao) + 0,387 s
READ  Německý ovčák Husa z České republiky daroval policejnímu oddělení v Potoce

Pro další zprávy a výsledky WorldSBK klikněte sem

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *