Jak opravit chybu G-Bike UPA Expert points v FF7 Rebirth

Jak opravit chybu G-Bike UPA Expert points v FF7 Rebirth

Hráči se snaží vše splnit Final Fantasy 7 Rebirth Na konci hry budete čelit zátarasu poté, co nedávný patch 1.020 prolomil jeden z posledních vedlejších úkolů. Dokud to Square Enix neopraví, pouze ti, kteří hru skutečně vlastní, budou moci dokončit úkol, získat související trofej a odemknout nepolapitelnou Platinovou trofej za každý další úspěch ve hře.

Dovolte mi, abych vám vyprávěl příběh hloupého a pošetilého muže, který se rozhodl zavázat se k plnění všech vedlejších úkolů a aktivit. Nové narozenínejnovější vydání od Square Enix v FF7 Nové vydání trilogie Vyšlo exkluzivně na PS5 29. února. Tento chlapík, příliš zaneprázdněný hraním jiných her pro svou práci a který nemá tolik volného času jako když byl mladší, se rozhodl, že bude hrát FF7 Znovuzrození Jenom jednou. Tento idiot strávil poslední tři týdny téměř každou noc rozsekáváním této obří hračky. Pak konečně, když zbývá dokončit pouze jeden vedlejší úkol, než dosáhne konce, zjistí, že je nemožné dokončit poslední vedlejší aktivitu, protože je nefunkční. Tento hloupý muž jsem já. Bolest, kterou jsem v tu chvíli cítil, byla obrovská. Bohužel nejsem sám.

I když tento režim teprve objevuji, pro hráče je to problém od 20. března, kdy vyšlo Square Enix Korekce 1,020 l FF7 Znovuzrození. Zdá se, že tento patch určitým způsobem prolomil vedlejší úkol „Can't Stop, W't Stop“. V určitém okamžiku mise musíte překonat nejvyšší skóre party zvířete v arkádovém simulátoru G-Bike. Ale snažte se, jak chcete, hra vaše skóre nerozpozná, takže nebude možné dokončit misi a tím pádem nebude možné dokončit všechny trofeje, čímž vám zabrání získat Platinovou trofej.

READ  PSA: Diablo 4 je nyní na PC Game Pass, právě včas, aby se připravil na největší aktualizaci všech dob

On kupuje Znovuzrození Final Fantasy VII: Amazonka | Nejlepší nákup

Terminátor/Square Enix

Můžete najít hráče Upozorněte ostatní, aby patch nestahovali Již 22. března. Bohužel si myslím, že většina lidí se vyhýbá online diskuzím o hře, aby se vyhnuli spoilerům, a nevidí varování. Ověřený redditNašel jsem Stovky hráčů Napříč různými tématy a Reklamační stránky že Hledání je přerušeno A pak zjištění, že je to chyba pro všechny.

„Také se mi to stalo, doslova poslední věc, kterou musím ve hře udělat, než dokončím svou první hru. Velmi nepříjemné,“ řekl jeden uživatel.

„Dang, měl jsem takové štěstí. Zvládněte tuto misi den před patchem. Doufám, že to brzy přijde, lidi,“ řekl další člověk.

Jak dokončit FF7 ZnovuzrozeníNemůže zastavit, nezastaví misi

Ze čtení odpovědí se zdá, že existuje malá možnost, že budete moci úkol dokončit i po aktualizaci, ale není jasné, zda tito hráči neaktualizovali hru na verzi, která přerušuje Can't Stop, Nezastaví se. Bez ohledu na to existuje oprava, ale pouze pokud vlastníte kopii disku FF7 Znovuzrození.

Jediné, co musíte udělat, je odinstalovat znovuzrození final fantasy 7, Odpojte svůj PS5 od internetu a znovu nainstalujte hru a misi prostřednictvím předchozího uložení. Ujistěte se, že nenahráváte uložený soubor, kde jste již narazili na chybu, protože to vám neumožní pokračovat. Než budete moci hrát sim hru G-Bike a získat vysoké skóre, musíte načíst své uložené položky.

Hráči oznámili, že tato metoda je životaschopným, i když poněkud otravným řešením, které vám umožní dokončit poslední vedlejší úkol ve hře. Po dokončení úkolu byste měli bezpečně znovu připojit konzolu a aktualizovat hru.

Pro digitální vlastníky, jako jsem já, se nezdá, že by existovalo skutečné řešení kromě čekání na opravu Square Enix Nové narození Chcete-li opravit tuto chybu. Kotaku Kontaktoval jsem Square Enix a pokud se ozveme, aktualizuji tento příspěvek. Mezitím jen dohraju hru s vědomím, že udělám všechno, ale obrovská chyba na konci zkazí můj plán.

READ  Notebooky a tablety Microsoft Surface dnes v prodeji - Ars Technica

.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *