Fotoaparát Scribe Whiteboard společnosti Logitech za 1 200 $ může skrýt přednášející

Společnosti jako Google se také připravují Vítáme návrat alespoň části jejich pracovní síly do kancelářeA Logitech Vydává kameru na tabuli, která pomáhá pracovníkům spolupracovat s kolegy mimo pracoviště. Nový nástroj společnosti, přezdívaný Scribe, používá software optimalizovaný s umělou inteligencí k zajištění transparentnosti přednášejících, aby si lidé, kteří sledují prezentaci, mohli snadněji užívat sledování tabule. Může také automaticky detekovat rychlé poznámky a upravit barevné značky.

Logitech

Po vydání Scribe pracuje s Zoom Rooms, s podporou Teams Rooms později v tomto roce. Může se také zdvojnásobit jako prostý Webová kamera S „téměř“ jakoukoli videokonferenční aplikací by bylo její používání tímto způsobem zbytečné.

Cenová značka Scribe ve výši 1 200 $ jej umístí na fotbalové hřiště pro další špičkové fotoaparáty na tabuli Huddly Canvas. Každá jednotka Scribe je dodávána se sadou montážních komponent, které vám umožní připevnit ji na zeď a ke všem kabelům, které potřebujete k nastavení a provozu. Scribe je dnes k dispozici na vybraných trzích.

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

READ  Pět nocí při odchodu Freddyho tvůrce uprostřed diskuse

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *