Far Cry 6 přidává průsečík Stranger Things a tuto masivní hru s otevřeným světem můžete hrát zdarma | Hry | zábava

Far Cry 6 je masivní střílečka s otevřeným světem, která je na několik dní zdarma. Masivní střílečku od Ubisoftu lze stáhnout a hrát na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Bezplatná zkušební verze běží ode dneška do večera 27. března. Pokud jste fanouškem Stranger Things, je tu další motivace, protože si můžete vyzkoušet nový crossover quest s názvem „The Vanishing“.

Pokud chcete získat přístup k obsahu Stranger Things, stačí dokončit vzdělávací misi na Isla Santuario a otevřít partyzánský tábor.

Ubisoft vysvětluje: „Jakmile dorazíte do partyzánského tábora, přijmete hovor od Juana a objeví se název úkolu ‚ZMIZENÍ‘. K úkolu se dostanete také z JOURNAL > YARAN STORIES.“

Ve hře The Vanishing vstoupíte do pokroucené verze Yary, inspirované hrou Upside-Down, kde Yaranové mizí a nikdo není v bezpečí – ani Chorizo.

„Tvým úkolem je pátrat po Libertadově psím příteli a zjistit, co se stalo se ztraceným Yaranem.“

Další dobrou zprávou je, že pro přístup k bezplatné zkušební verzi na PlayStation nejsou žádné další požadavky, ačkoli uživatelé Xboxu si budou muset předplatit Gold.

Můžete si také zahrát kooperativní hru pro dva hráče, buď s kamarádem, nebo pomocí systému matchmakingu.

Šťastný režim je přístupný mezi dvěma hráči kdykoli během hry. Můžete hrát s kamarádem nebo použít davové dohazování.

„Pokud jste pozváni, abyste se připojili k relaci hráče, který je v kooperaci, můžete obejít otevření partyzánského tábora tím, že přijmete jeho pozvání po tutoriálu.“

Far Cry 6 se odehrává na tropickém ostrově pod vládou krvavého diktátora.

„Vítejte v Yaře, tropickém ráji zamrzlém v čase. Jako diktátor Yarry se Anton Castillo snaží jakýmkoli způsobem vrátit svému národu jeho bývalou slávu a jeho syn Diego půjde v jeho krvavých stopách.“

READ  Přenosy serverů nového světa jsou zpožděny, nejsou povoleny žádné přenosy mezi regiony

Jejich represivní vláda vyvolala revoluci.

Far Cry 6 také obsahuje vzrušující season pass, který obsahuje ikonické nepřátele z předchozích her v této sérii.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.