Hrdá klasická česká princezna bude znovu představena prostřednictvím 3D animace

Hrdá klasická česká princezna bude znovu představena prostřednictvím 3D animace

Výroba/Finance Česká republika / Polsko

podle

– Radek Beran a David Lisi režírují nejnovější verzi pohádky s cílem aktualizovat příběh v současném stylu a zároveň respektovat jeho bohaté dědictví.

Pyšná princezna Napsali Radek Beran a David Lees

Česká animace se v poslední době těší mezinárodnímu uznání a předvádí talenty nové generace filmařů, jako je Daria Kashcheva (Electra – Sledujte zprávy), Diana Van Cam Nguyen (Lásko, tati (Viz rozhovor) a Natalie Dorchanková (povznést se nad – Podívejte se na novinky). Česká animovaná scéna se kromě své experimentální tvorby může pochlubit i více mainstreamovými a komerčními show, včetně… Pyšná princezna. Podílí se na řízení tohoto projektu Radik Beranl Malý muž 2 (Viz novinky) a David Lizzykterý pracoval na slavných animačních projektech jako např Alois Nebel [+see also:
trailer
film profile
]
A Film Webster [+see also:
trailer
film profile
]
A kdo napsal scénář. Společně přetvářejí jednu z milovaných klasik české kinematografie optikou 3D animace. Nová adaptace si klade za cíl aktualizovat příběh se současným nádechem a zároveň respektovat jeho bohaté dědictví. „Integrace příběhů, které jsou hluboce zakořeněny v našich vzpomínkách z dětství a jsou všeobecně oblíbené s moderními, neosobními médii 3D animace, je obrovskou výzvou,“ říká Beran.

(Článek pokračuje níže – Obchodní informace)

Pyšná princeznaFilm vyrobený v roce 1952, scénář Borefoy Zeman, zaujímá v české kultuře ceněné místo a oblíbil si ji lidé napříč generacemi. Nová animovaná verze kombinuje původní literární tvorbu českého autora Božňa Náumková S výraznými scénami z filmu z 50. let. Příběh se zaměřuje na dynamiku mezi princeznou Krasomillou a králem Miroslavem ze sousedního království. Král Miroslav, uchvácen podobou princezny, je nucen převléci se za pokorného zahradníka, aby ji poznal a nakonec si získal její srdce.

READ  Lila Schwarzenberg a Lucas Sturm malují intimní portrét Karla Schwarzenberga ve filmu Můj otec, princ

Výběr animace umožňuje koexistenci originálu a remaku, což zlepšuje vyprávění příběhu díky téměř neomezené tvůrčí svobodě, kterou poskytuje 3D technologie. Cílem režisérů je vytvořit animovaný rodinný příběh s univerzální přitažlivostí. Styl animace Pyšná princezna Připomíná Disneyho přístup, zejména srovnání s populárními filmy, např Zamrzlý A Spletený. Pod vedením týmu 20 animátorů Jan Koníček Ve studiu PFX v Praze je zodpovědný za návrhy postav a prostředí. Tyto návrhy se vyvinuly z počátečních skic do komplexních 3D modelů. Je pozoruhodné, že remake představuje zvířecí postavy, které, i když nemluví, stále hrají aktivní role v příběhu, což znamená odklon od originálu.

Pyšná princezna Vyrábí ho Luminar Film (Česká republika) a PFX (Česká republika), koprodukce České televize, polského studia Human a distributora CinemArt. Film podpořil Fond českého filmu. České uvedení v kinech je naplánováno na 7. listopadu 2024.

(Článek pokračuje níže – Obchodní informace)

Líbilo se vám čtení tohoto článku? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste mohli dostávat další podobné příběhy přímo do vaší schránky.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *