Pearl Jam byl zrušen poté, co byl hlas Eddieho Vadera ‚Dust and Smoke‘ poškozen lesními požáry ve Francii

pošta Pearl Jam byl zrušen poté, co byl hlas Eddieho Vadera ‚Dust and Smoke‘ poškozen lesními požáry ve Francii se poprvé objevil následek.

Klimatické změny zde a Francie v plamenech, Eddie Vader, který právě dokončil koncert nedaleko Paříže, už nebyl schopen zpívat poté, co jeho hlas zasáhla píseň „Dust and Smoke“ z lesních požárů. Z důvodu, že , perlový džem Byli nuceni zrušit koncert 20. července ve Vídni v Rakousku.

„Pro všechny, kteří očekávali úžasnou show Pearl Jam dnes večer ve Vídni, my jsme také byli,“ napsala skupina v příspěvku na sociální síti. tvrzení. „Nicméně kvůli drsným podmínkám na posledním venkovním místě mimo Paříž (teplo, prach a kouř z požárů) zůstalo zpěvákovi Ed Vaderovi poškozené hrdlo. Navštívil lékaře a dostal léčbu, ale zatím se jeho hlasivky nevzpamatovaly. “

Prohlášení pokračovalo: „Toto je těžká zpráva a strašné načasování… pro všechny zúčastněné. Ti, kteří tvrdě pracují na tom, aby to přinesli, stejně jako ti, kteří věnují svůj drahocenný čas a energii, aby se zúčastnili… Jako kapela se cítíme velmi se omlouvám a pokusili jsme se najít možnosti, jak pokračovat ve hře. Ed chce hrát.“ Momentálně nejsou k dispozici žádné náušnice.“

Zatím se očekává, že nadcházející koncerty budou pokračovat v České republice a Nizozemsku, dokud se Vader nezotaví. Tato epizoda je ostrou připomínkou toho, že dopad změny klimatu daleko převyšuje horké počasí. Evropa nepřetržitá vlna veder Způsobila rekordní teploty ve Spojeném království, více než 30 požárů ve Španělsku a více než tisíc úmrtí souvisejících s horkem v Portugalsku.

Mezitím se zdá, že Pearl Jam si na tomto turné nedávají pauzu Bubeník Matt Cameron A Kytarista Jeff Ament Oba jsou kvůli COVID-19 ztraceným časem. V zájezdu ale zbývá spousta termínů, letenky jsou k dispozici tady.

READ  Vítejte v „Hotelu Omicron“, který vypráví skutečný příběh s příběhem podobným thrilleru

Pearl Jam byl zrušen poté, co byl hlas Eddieho Vadera ‚Dust and Smoke‘ poškozen lesními požáry ve Francii
Dešťové hroby

populární příspěvky

Přihlaste se k odběru e-mailového přehledu Consequence a získejte nejnovější novinky v hudbě, filmech, televizi, aktualizace turné, přístup k exkluzivním dárkům a další přímo do vaší schránky.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.