Gól záložníka na Euro 2021: gól Patricka Čecha proti Skotsku

Do Euro 2021 zbývají jen čtyři dny, ale je těžké vidět, že by někdo porazil Patricka Schicka při dosahování cíle turnaje.

Útočník České republiky vstřelil gól, který nevidíte každý den: střela ze středu pole. Jednalo se o druhý gól v zápase skupiny D mezi Čechy a Skotskem v Hampden Parku v Glasgow.

Shake se dotkl skotské poloviny a vystřelil míč z 50 metrů nad brankáře Davida Marshalla, který byl chycen před brankovou čarou.

Více: Rozpis UEFA Euro 2021: data, časy a úplné televizní kanály

Schechovým druhým cílem zápasu bylo obrovské vítězství 2: 0 ve skupině, která zahrnovala také evropské těžké váhy, Anglii a Chorvatsko. Jeho první střela přišla s vynikající hlavičkou za Marshallovou brankou.

25letý hráč hraje za německý Bayer Leverkusen. Přišel s českou Spartou Praha, poté přešel do italské ligy (Sampdoria a Roma). Hrál na hostování v německém RB Lipsko před tím, než ho Leverkusen uzavřel na pětiletou smlouvu.

Příští zápas českého národního týmu ve skupině D nastoupí proti Chorvatsku v Hampden Parku v Glasgow, předtím než bude čelit Anglii ve svém posledním zápase skupiny na stadionu ve Wembley.

READ  Full House doufá ve Wimbledon, protože výluka připravuje cestu pro návrat fanoušků

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.