Hráč Palworldu omylem smaže celou základnu pouze jedním předmětem

Hráč Palworldu omylem smaže celou základnu pouze jedním předmětem
Michelle Cornelia

Chyby se mohou stát každému v Palworldu a jeden konkrétní hráč se naučil svou lekci, že se při budování základny musí vzdát určitého předmětu.

Budování základny je klíčovou součástí hry Palworld a povzbuzuje hráče, aby popustili uzdu své fantazii a kreativitě. I přes současná stavební omezení v hraMnoho hráčů ukázalo, že je možné vytvářet složitá a úžasná pravidla.

Jedním z příkladů je hráč, který vytvoří obrovskou základnu, která připomíná město z Attack on Titan. Jiní vzali ohled na své okolí a postavili ohromující základnu, kterou nelze porazit, na tajném místě nebo základnu vzrušujícího tobogánu.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní si představte, že by všechna ta tvrdá práce zmizela ve zlomku sekundy kvůli „nehodě“. Bohužel se to stalo jednomu hráči kvůli předmětu, který nesl.

v Reddit vlákno, jeden z dalších hráčů Palworldu varoval před nošením raketometu při budování své základny. Dokonce sdíleli klip s podrobnostmi o jejich důvodech.

Klip začal tím, že hráč umístil horký pramen na podstavec. Když se hráč pokusil umístit druhý horký pramen poblíž, omylem místo horkého pramene rozebral podlahu.

Článek pokračuje po reklamě

Ve zmatku hráč spadl do své základní konstrukce a vypálil raketomet na zem v domnění, že je stále v konstrukčním režimu.

Podepsání dexerto Zdarma a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Než mohli OP zareagovat, celá jejich základna explodovala během několika sekund a na zemi zůstaly pouze materiály. Rozhodně netrvalo dlouho a tato nešťastná událost upoutala pozornost ostatních hráčů.

Kapesní pár

Jen ve své dočasné základně nestavte nic, co by šéf zničil.

READ  Nový patent společnosti Microsoft vyvolává obavy fanoušků Xbox Series X o budoucnost

„Člověče, je mi líto tvé ztráty. Udělal jsem něco podobného, ​​kdy jsem si myslel, že mám drapák a místo toho to zasáhlo mou řadu skladovacích kontejnerů. Tisíce padajících předmětů by vypadaly docela v pohodě, kdyby tomu tak nebylo.“ že mi to srazilo hru a většinu z nich jsem ztratil, když jsem se znovu přihlásil.“ napsal jeden uživatel a sdílel podobnou zkušenost.

Článek pokračuje po reklamě

„Ach, byl bych tak zklamaný. Je mi moc líto, co se stalo,“ sympatizoval další OP.

Jinému uživateli to bylo líto, ale nemohl si pomoct, než se té situaci zasmál, a hráč odpověděl: „Upřímně jsem se potom taky zasmál, haha.“

Kromě toho někteří hráči tvrdili, že OP postrádá „spouštěcí disciplínu“ a ptali se, proč vůbec mačkali spoušť. V jedné odpovědi vysvětlili, že hrají na Xboxu a že to bylo jen uklouznutí, protože si mysleli, že jsou stále v nabídce sestavení.

Článek pokračuje po reklamě

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *