Hororová hra Silent Hill neopuštěná Kojima dostane aplikaci PS5

černá obrazovka se slovy "Trailer brzy k dispozici" na něm.

Snímek obrazovky: Blue Box Game Studios / Kotaku

po tunách Obrovské veřejné spekulace a mnoho technických průtahůAplikace PS5 od Blue Box Game Studios pro zesílení nadcházející hororové hry, nahoru, Oficiálně zde. Je to proti klimatu, jak byste očekávali, vzhledem ke všemu, co vedlo k jeho vydání.

the nahoru Aplikace PS5 běží na neuvěřitelných 5,1 GB prostoru, přestože obsahuje jen to nejkrásnější z otravných: džíny některých kluků, které sklouzávají po staré, skřípavé dřevěné podlaze. Málokdy to trvá dvanáct sekund. Blue Box říká, že do aplikace bude v budoucnu přicházet delší upoutávka a ukázky laissez-faire, ale prozatím je to jen vtip, že se studio ve skutečnosti ukázalo dříve tento týden pouze na vašem PS5 místo na Twitteru.

nahoru Bylo to oznámeno dne Blog PlayStation zpět v dubnuNěkteří lidé díky řadě podivných náhod začínají věřit, že to byla Kojima Tichý kopec podmanivá hra. I když se tyto konspirační teorie zhroutily, Zbývá dost věřících který byl Stále se o tom diskutuje O měsíce později pokračovala v hledání nových způsobů, jak lidi zklamat.

Aplikace, která Blue Box trvala spíše na vývoji než jen na nahrání upoutávky na YouTube, byla pokusem ukázat hru v reálném čase na PS5. Živý přenos měl původně jít do přímého přenosu 10. srpna. Ale on to neudělal.

“Quick update: we are still working on it,” the studio wrote on Twitter at the last minute v nyní smazaném tweetu. „Omlouváme se za případné nepříjemnosti.“

„Zpoždění trvá déle, než se čekalo,“ napsala druhý den. Následující den napsal: „Řešili jsme několik problémů s motorem, ke kterým došlo na poslední chvíli poté, co jsme zjistili poruchu grafu.“

Nyní je to konečně tady. A nic, alespoň prozatím. Doufejme tedy, že můžeme všichni pokračovat ve svém životě a zda nahoru Nakonec je to dobře, všichni se tím můžeme pobavit. A pokud to nevypadá dobře, můžeme to přidat na hromadu důkazů o naší kolektivní ostudě, aby se budoucí generace ohlédly.

READ  Google aktualizuje svoji aplikaci pro iOS na YouTube, první aktualizaci hlavní aplikace pro iOS od prosince

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *