Obnova mistrovství Evropy: Dvojice vyhrává v Crosone, České republice, Itálii a Španělsku

Ronchi Tea Legionary, Itálie – Softball asistent trenéra Emily Carroson A tým i nadále dominoval Itálii na Mistrovství Evropy žen v softballu 2021 a vyhrál dvojici první den druhého kola turnaje každý s každým.

Itálie, která ve středu zahájila nejtesnějším zápasem šampionátu, zvítězila nad Českou republikou 5: 0. Byla to první hra na turnaji, na které Itálie nezvítězila podle pravidla o běhu. Carzone zahájil zápas ve druhém patře a udělal jednorázovou chybu.

Caroson, který začínal jako určený hráč, ve středu pomohl Itálii uzavřít listinu vítězstvím 13: 0 nad Španělskem ve čtyřech směnách. Kolotoč nakreslil několik procházek, absolvoval tři běhy a ve druhé směně snížil rezervní banku na dvojnásobek.

Itálie je 85: 0, s pěti výběhy ve svých šesti hrách, a připojila se k Nizozemsku jako jediné dva týmy, které nevynechaly ani jeden zápas na mistrovství Evropy.

Do konce zbývá šest her a kolotoč odpálí.273 se sedmi běhy, jedním dvojitým a jedním záložním. Bývalý trojnásobný All-American má 0,467 procenta základny a byl v bezpečí v sedmi ze svých 15 desek vystoupení.

Ve skupině E vede Itálie 2: 0. Česká republika i Německo jsou 1: 1, Španělsko vyřadilo tým 0: 2. Finálový zápas druhé vlny akce Round Robin se bude hrát v Itálii ve čtvrtek v 17:30.

Skupina F má zbývající týmy, které skončily v první osmičce. Nizozemsko vede ve skupině F se dvěma vítězstvími ve středu. Francie a Izrael vedou 1-1, zatímco Rusko 0-2.

Prvních šest týmů postoupí do závěrečné fáze s každým začátkem ve čtvrtek odpoledne a končí v pátek. Prvních šest bojuje o postup do sobotního mistrovství a zápasů o bronz.

Zbývajících 11 týmů bude pokračovat ve hře každý s každým až do pátku a místa v pěti dalších hrách o umístění se budou konat v sobotu.

READ  Český think tank otevírá pobočku Taipei | Tchajwanské zprávy

Fanoušci milují každou hru turnaje WBSC Evropa Webová stránka.

Mistrovství Evropy žen v roce 2021 se v červenci kvalifikuje na světové hry 2022 do Birminghamu v Alawite. USA, Japonsko, Kanada, Mexiko, čínský Tchaj-pej, Čína a Austrálie se již kvalifikovaly na Světové hry 2022.

Itálie zvítězila po vítězství olympijských kvalifikací Evropa / Afrika 2019 na olympijských hrách v Tokiu ve středu 21. července ve 22:00 na CD. Oficiální seznam italského olympijského týmu nebyl v tuto chvíli oznámen.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.