Hlasování fanoušků All-Star NHL 2022 je nyní otevřeno na NHL.com/Vote

New York (11. prosince 2021)2022 NHL All-Star Fan Vote™ Nyní otevřeno v NHL.com/Vote přejít Aplikace NHL®, což dává divákům příležitost Určení čtyř lídrů All-Star víkendu Honda NHL® 2022.

Five Vegas Golden Nights – Maximální priorita A Alex Petrangelo A Riley Smithová A Chandler Stevenson A Mark Stone Jmenován na hlasovacím lístku jako kandidáti na velitele Pacifické divize.

a 2022 Honda NHL® All-Star víkend Opět se bude skládat z turnaje na tři zápasy, který se bude hrát ve formátu 3 na 3, ve kterém se představí čtyři týmy – jeden za každou divizi ligy NHL. Fanoušci mohou hlasovat online pro jednoho hráče z každé divize bez ohledu na pozici. Hlasování končí v sobotu 8. ledna ve 23:59 ET, přičemž nejlepší voliči podle oddělení – bez ohledu na pozici – obdrží nominace all-stars a kapitánů.

Fanoušci si mohou vybrat méně než jednoho hráče a maximálně čtyři hráče na jeden hlasovací lístek. Maximální počet hlasovacích lístků za 24 hodin na jednoho fanouška je 10.

Způsob hlasování:
NHL.com/Vote Obsahuje interaktivní hlasovací lístky dostupné v 9 jazycích – angličtině, francouzštině, češtině, finštině, němčině, ruštině, slovenštině, španělštině a švédštině – a jsou přístupné kdekoli na světě.
aplikace NHL Nabídne fanouškům mobilní interaktivní hlasovací lístek dostupný na Většina zařízení.
– Fanoušci se mohou zapojit do konverzace pomocí oficiálního hashtagu #NHLAllStar.

Golden Knights a město Las Vegas budou hostit 2022 Honda NHL® All-Star Weekend, 4. až 5. února. All-Stars tým předvede svůj talent 2022 NHL All-Star Skills™ uvádí DraftKings Sportsbook Pátek 4. února (19:30 ET, ESPN, Sportsnet, TVA Sports) před zúčtováním v hod. 2022 Honda NHL® All-Star Game Sobota 5. února (15:00 ET, ABC, Sportsnet, TVA Sports).

READ  Amazon nabídl přepracování hlavní postavy

Další podrobnosti týkající se 2022 Honda NHL® All-Star Weekend budou oznámeny v nadcházejících týdnech. návštěva nhl.com/fans/all-star a následovat Tweet vložit A Tweet vložit Pro nejnovější podrobnosti o události.

O Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights je franšíza National Hockey League vlastněná a provozovaná společností Black Knight Sports and Entertainment LLC. Vegas Golden Knights byli založeni zakládajícími partnery Williamem Foleym, jeho rodinou a rodinou Maloofů. Pro nejnovější zprávy a informace o návštěvě Golden Knights vegasgoldenknights.com. Fanoušci mohou tým sledovat sociální síť FacebookA CvrlikáníA Instagram A snap chat.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.