Harmonogram Mistrovství světa IIHF do roku 2021: čas, kanál USA, kanál, přímý přenos zdarma, jak sledovat hokej USA, Kanada a Rusko

Mistrovství světa IIHF v roce 2021 pokračuje čtvrtfinále ve čtvrtek 3. června (3. 6. 21), kdy USA čelí Slovensku, Švýcarsko Německu, Rusku Kanadě a Finsko České republice.

Fanoušci mohou sledovat většinu kvízových her zdarma prostřednictvím zkušební verze hry fuboTV.

Zde je rozpis čtvrtfinále mistrovství světa IIHF v roce 2021 a také to, kde sledovat každý zápas (všechny počáteční časy východní):

Čtvrtfinále

Čtvrtek 3. června

Slovensko vs Spojené státy, 9:15, síť NHL (fuboTV)

Švýcarsko vs Německo, 9:15, nedostupné

Rusko v.Kanada, 13:15, síť NHL (fuboTV)

Finsko vs Česká republika, 13:15, NA

Semifinále

Sobota 5. června

Semifinále 1, 7:15, síť NHL (fuboTV)

Semifinále 2, 11:15, síť NHL (fuboTV)

Hra o 3. místo

Neděle 6. června

Semifinálové poražené, 15:00, síť NHL (fuboTV)

Zápas mistrovství

Neděle 6. června

Vítězové semifinále, 15:00, síť NHL (fuboTV)

***

Co je to fuboTV?

fuboTV Jedná se o online živou televizní službu, která nabízí více než 100 živých televizních kanálů, jako je ESPN, NFL Network, beIN Sports, zprávy, zábava a další místní kanály. Nabízí také úložiště DVR a je určeno pro lidi, kteří chtějí přerušit kabel, ale přesto si nechtějí nechat ujít sledování živého televizního vysílání a svých oblíbených sportů.

co to stojí fuboTV náklady?

Nejlevnější možností je rodinný balíček za 64,99 $, který zahrnuje 120 kanálů a 250 hodin DVR prostoru a lze jej použít na třech obrazovkách současně.

The Balíček fubo Elite stojí 79,99 $ měsíčně a nabízí více než 170 kanálů, včetně kanálů Showtime, dalších sportovních kanálů a dalších zpravodajských a zábavních kanálů.

Děkujeme, že počítáte s tím, že poskytneme žurnalistiku, které můžete věřit. Zvažte prosím podporu NJ.com s předplatným.

Brian Fonseca je k dispozici na adrese [email protected].

READ  USA porazily Česko, 119–84 v Tokiu | WIVT

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.