Random: Voice Of Zelda ve hrách na CD-i se rád vrátí do role

Random: Voice Of Zelda ve hrách na CD-i se rád vrátí do role
obrázek: přes youtube

legenda o Zeldě Hry na CD-i toho možná moc neměly, ale jedna věc, která byla kontroverzní, byl hlasový projev. Bonnie Jean Wilbur byla původní princeznou Zeldou v seriálu – poskytla hlas této postavě ve vydáních CD-i Philips z roku 1993. Odkaz: Tváře zla A Zelda: Gamelonova hůlka.

V nedávném rozhovoru pro GameReviews VA zmínila, jaké by to bylo zopakovat si její roli princezny Zeldy. Nedávno také souhlasila s návratem do role – pracovat na poctě původní, ne-Nintendo sérii CD-i.

Vrátím se (k hlasu Zeldy, pokud se mě zeptám) Mám rád divadelní práci, ale hlasové hraní je lukrativnější. Někdo nám zavolal do série CD-I, jestli si nechceme zopakovat své role. není spojen s Nintendem. Souhlasili jsme, takže by to měla být zábava.“

Ve stejném rozhovoru zmínila, jak „krásná“ jí přišla poslední hra Zeldy. Přestože není hráčkou a nevlastní konzoli Nintendo, mohla sledovat, jak její neteř hraje hru na svém Nintendo Switch.

„Sledoval jsem ji, jak hraje jednu z nedávných her Zelda, a bylo to skvělé. Pokrok v technologii je úžasný. Byl jsem ohromen detaily a barvami grafiky a získalo to hodně pozornosti.“

V současnosti Zeldě namluvila Patricia Somerset, která si nedávno zopakovala svou roli princezny ve filmu Hyrule Warriors: Age of Calamity.

READ  Režisér Baldur's Gate 3 popírá zvěsti o škrtech obsahu na poslední chvíli před vydáním

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *