Kate Middletonová předává cenu Ash Party ve finále Wimbledonu.

Kate Middletonová se usmála, když se zúčastnila finále Wimbledonu žen s princem Williamem poté, co vyšla z izolace.

Vévodkyně z Cambridge se radovala, když předala Ash Ashovi trofej poté, co dnes odpoledne porazila Karolínu Plíškovou na středním soudu.

Později poblahopřála dvojici na Twitteru k hraní „skvělého zápasu“.

Vévoda a vévodkyně dorazily k ústřednímu soudu, aby konfrontovaly dámy dvouhry poté, co se Kate minulý pátek dostala pod tlak aplikace Covid-19 od National Health Service. slunce.

Kate, patronka All England Lawn Tennis and Croquet Club (AELTC), měla na sobě zelené šaty a květinovou masku, zatímco seděla s Willsem v královské lóži.

Jedná se o její první veřejné vystoupení, protože byla upozorněna aplikací NHS při sledování tenisu ve Wimbledonu minulý pátek.

Kate byla zbita poté, co se posadila na zápas, a okamžitě odešla kolem 16:00, než se Brit Evan obrátil k soudu.

Její osamělé období však skončilo právě včas na víkend se sportem, protože Ash Party čelila ve finále ženského tenisu Karolíně Plíškové.

Catherine, vévodkyně z Cambridge a britský princ William, vévoda z Cambridge, na sobě masky, vezmou své sety v Royal Box a sledují finále žen ve dvouhře ve Wimbledonu 2021. (Foto: Glenn Kirk / AFP)Zdroj: Agence France-Presse

Vévodkyně si zjevně užívala nově nalezenou svobodu dne, když si povídala s lidmi kolem sebe.

V Royal Box se k ní připojila britská zázračná tenisová Emma Radocano, která usmála palec nahoru a sedla si na své místo.

Byl to první návrat osmnáctileté ženy do Wimbledonu, protože kvůli dechovým obtížím byla nucena odejít ze zápasu čtvrtého kola proti Alji Tomljanovic.

All England Law Tennis a Crockett šéf Ian Hewitt s Kate ve finále dvouhry žen mezi Ashleigh Barty z Austrálie a Karolínou Plíškovou z České republiky. (Foto AELTC / Jed Leicester – Pool / Getty Images)Zdroj: Getty Images
Kate a Wills si práci užili. (Foto: Adrien Denis / AFP)Zdroj: Agence France-Presse

Obránce Novak Djokovič čelí Italovi Matteovi Peretinovi, zatímco Srb se snaží získat svůj šestý titul ve Wimbledonu.

Kate se má zítra vrátit na tribunu, aby je povzbudila, ale Wales se neočekává – míří do Wembley, aby vyprávěl o Anglii ve fotbale.

Princ William bude ve Wembley fandit Třím lvům, když se budou snažit zapsat do historie proti Itálii.

Jeho královská výsost Catherine, vévodkyně z Cambridge, zamává davu po finále dvouhry žen (Foto: Clive Brunskill / Getty Images)Zdroj: Getty Images
Ash Party byla věnována trofej pro misku Venus Rosewater Dish pro Kate (foto AELTC / Ben Solomon – Pool / Getty Images)Zdroj: Getty Images
Všechny úsměvy na centrálním soudu (foto Mike Hewitt / Paul / AFP)Zdroj: Agence France-Presse

Vévoda z Cambridge, patron FA, byl viděn ve Wembley na sérii zápasů Euro 2020, včetně historického vítězství nad Německem, kde se k němu na tribunách připojila vévodkyně z Cambridge a jejich syn Prince George.

Během středečního střetu s Dánskem také vystoupil na muže Harryho Kanea, spolu s bývalým anglickým kapitánem Davidem Beckhamem a Borisem Johnsonem.

Wales, fanoušek Aston Villa, viděl ve skupině D vítězství nad Českou republikou a porážku Ukrajiny ve čtvrtfinále a zdá se, že měl v každém zápase stejnou oranžovou a modrou pruhovanou kravatu.

Buckinghamský palác zatím nepotvrdil, zda Kate nebo princ George, kteří se zúčastnili anglického zápasu proti Německu, budou v neděli doprovázet Wales.

Kate je tenisová fanouška a minulý týden předpovídala, že britská teenagerka Emma Raducano a Andy Murray v turnaji projdou celou cestu.

Tento příběh se poprvé objevil v slunce Je reprodukován se svolením.

READ  Kontaveit postupuje do semifinále v Clevelandu | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *