Guvernér John Bill Edwards zvyšuje mandát vnitřní masky pro všechny plně naočkované jedince, až na několik výjimek

Guvernér Louisiany John Bill Edwards revidoval pokyny pro masky COVID-19 v Louisianě a uvedl, že ti, kteří byli plně očkováni, již ve většině případů nemusejí nosit masky uvnitř nebo venku, jak Edwards hovořil v pátek na obědě na Západním břehu. že zrušil mandát povinné masky uvnitř vládních budov podle nových pokynů CDC. CDC ve čtvrtek uvedlo, že lidé, kteří byli plně očkováni, již nemusí nosit masky uvnitř nebo venku. Edwards uvedl, že masky budou na některých místech nadále vyžadovány celostátně, včetně škol K-12, veřejné dopravy, věznic a pečovatelských domů. Podle Edwardsa budou společnosti schopny určit, zda budou dodržovat své pokyny pro vnitřní masku. Starosta Latoya Cantrell také oznámil, že město New Orleans to bude následovat, protože jedinci, kteří byli plně očkováni, nebudou muset od zítra v 6 hodin ráno nosit masky uvnitř.

Guvernér Louisiany John Bill Edwards revidoval pokyny pro masky COVID-19 v Louisianě a uvedl, že ti, kteří byli plně očkováni, již ve většině případů nemusejí nosit masky uvnitř nebo venku.

Edwards také vystoupil v pátek na obědě na západním břehu Jordánu, kde oznámil, že zrušil povinnou autorizaci masky uvnitř vládních budov na základě nových směrnic CDC.

CDC ve čtvrtek uvedlo, že lidé, kteří byli plně očkováni, již nemusí nosit masky uvnitř nebo venku.

Edwards uvedl, že masky budou na některých místech nadále vyžadovány celostátně, včetně škol K-12, veřejné dopravy, věznic a pečovatelských domů.

Podle Edwardsa budou společnosti schopny určit, zda budou dodržovat své pokyny pro vnitřní masku.

Starosta Latoya Cantrell také oznámil, že město New Orleans to bude následovat, protože jedinci, kteří byli plně očkováni, nebudou muset od zítra v 6 hodin ráno nosit masky uvnitř.

READ  Malijská žena Halima Cisse očekává narození 7 dětí devíti

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *