Florida žena se přizná k vykašlávání obličeje pacienta s rakovinou

Floridské ženě hrozí po přiznání viny úmyslné vykašlávání na obličej pacienta s rakovinou v obchodě až 60 dní – nyní však žádá soudce, aby zvážil vůli.

Debra Jo Hunter se přiznala k přestupkovému útoku při incidentu z 25. června na molu 1 v St. John’s Town Center v Jacksonville, kde nadávala zaměstnancům a kašlala na ženu, která incident zaznamenala. Hlášení News4Jax.

Oběť, Heather Spragueová, řekla úřadům, že si podle zpravodajství všimla, že Hunter využívá zaměstnance obchodů a snaží se vrátit zboží, které nemají.

Bidenovo tvrzení, že psi mohou pomoci vyléčit rakovinu, vede k reakcím na Twitteru

Sprague zbičovala telefon a začala nahrávat horkou konfrontaci – což přimělo 53letého Huntera, aby k ní udělal oplzlá gesta.

„Myslím, že se k tobě opravdu přiblížím a budu na tebe kašlat. Jak to?“ Slyšela Huntera, který neměl na sobě masku, jak říkal, než ji viděl kašlat na ženu a pak se svými dětmi z obchodu.

Sprague, která sama sebe popisovala jako pacientku s nádorem na mozku a měla na sobě masku, později ohlásila podání policejní zprávy, v níž uvedla, že se jí od nehody nedaří, uvedl News4Jax.

V pondělí Hunter přiznal vinu poté, co jí soudce James Roth řekl, že je připraven vybrat porotu. Souhlasila také s přiznáním viny na dvou předchozích zasedáních, ale soudce to odmítl, protože nebyl vynesen trest odnětí svobody.

(Kancelář šerifa v Jacksonville)

Hunterová – která může po odsouzení získat až 60 dnů odplaty – mezitím uvedla, že neusiluje o „milost“, ale naléhala na soudce, aby zohlednil reakci, kterou od incidentu utrpěla.

Karcinogen: Bylo zjištěno, že dezinfekční prostředky na ruce používané v boji proti Covid-19 obsahují toxické a rakovinotvorné chemikálie.

Ve třístránkovém dopise uvedla, že její děti „nadále trpí urážkami způsobenými mou chybou“. […] Zahanbení, potrestaní a zesměšňovaní svými vrstevníky i dospělými. Každé z mých tří dětí ztratilo téměř všechny své přátele.„ Zpráva First Coast News.

READ  Kreativní vrtulník Marsu NASA zahájil svůj první historický let na jinou planetu

Řekla, že její rodina v měsících před nehodou utrpěla několik traumatických událostí, včetně téměř smrtelné nehody lodi a požáru domu, který zničil jejich domov. V den nehody na molu 1 napsala: „Moje dcera byla vyděšená, když jsem si všiml, že nás všechny tři na telefon zaznamenává cizinec.

Napsala: „Je pravda, že jsem se okamžitě rozzlobila a požadovala, aby tento zákazník přestal fotografovat moje děti. V zápalu tohoto okamžiku jsem preventivně přehnaně přehnaně reagoval, což nakonec vedlo k mé pomstě této podivné oběti,“ First Coast News.

„Velmi nešťastná reakce, která přišla ve zlomku sekundy, stála moji rodinu draho,“ dodala.

Kliknutím sem použijete FOX NEWS

Hunter také představila balíčky děsivých zpráv, které podle ní obdržela, včetně jednoho, který zněl: „Opovrženíhodní, opovrženíhodní, opovrženíhodní. Doufám, že celá vaše rodina chytí COVIDA a špatně trpí a poté zemře.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *