Filmový festival Evropské unie se vrací na OAG a promítá filmy nominované na Oscara – Apartment613

Filmový festival Evropské unie se vrací na OAG a promítá filmy nominované na Oscara – Apartment613


reklama:reklama:reklama:


Estonské politické sportovní drama a české operní drama jsou dva filmy, které soutěží o nejlepší mezinárodní hraný film na nadcházejících cenách Akademie. ty filmy, Kalif A ČeskýInteligentně se ponoří do odlišných dějin svých zemí a sdílejí příběhy smolařů, které se odehrávají v tísnivých prostředích. Tyto emocionálně složité rysy se také objevují v Filmový festival Evropské unie (EUFF) v Ottawě během následujících dvou týdnů.

Estonská vstupní nálepka Kalif. Obrázek poskytl EUFF.

Již téměř čtyři desetiletí se UEFA stala známou tím, že předvádí krajinu, talenty a vize vycházející ze zemí, jako je Ukrajina, Německo a další země EU. S nejnovějším ročníkem festivalu představuje 27 současných filmů řadu žánrů, včetně komedií, road movie, dramat, thrillerů a dokumentů.

„38. ročník EUFF představuje neuvěřitelně rozmanitý výběr filmů ze současných evropských kin,“ uvedl Tom McSorley, výkonný ředitel Kanadského filmového institutu, v e-mailu Apt613.

„EUFF 2023 představí šest celovečerních debutů od talentovaných mladých režisérů a také na Oscara nominované filmy od zavedených tvůrců. Obzvláště nás těší, že v Ottawě bude promítat její film řecká režisérka Maria Douza.“ On poslouchá„.

On poslouchá Jde o první celovečerní film začínajícího režiséra Dozy. Film v příkrém rozporu se svým názvem sleduje příběh dospívající dívky, která je vyhozena z jí navrženého útočiště, když se v bouřlivých časech setká s místním chlapcem. Toto řecké drama má také svůj severoamerický debut na EUFF.

Řecká vstupní nálepka On poslouchá. Obrázek poskytl EUFF.

„Kromě 27 filmů od UEFA je UEFA hrdá na to, že může opět hostit benefiční promítání pro Ukrajinu, které představuje inteligentní a dojemné rodinné/rodinné drama.“ Lucembursko, Lucembursko,řekl McSorley.

READ  Sledovat "Shang-Chi" je nyní k dispozici online zdarma doma - Film Daily

Film Antonia Lukice sleduje dvě dvojčata na cestě za smrtelně nemocným otcem, jak cestují po Evropě od Ukrajiny po Lucembursko. Film díky jedinečnému stylu vyprávění umělecky vyvažuje smělost a humor.

Pro ty, kteří se festivalu nemohou zúčastnit, bude po osobní akci k dispozici online projekce vybraných filmů EUFF.


Evropský filmový festival potrvá do 26. listopadu v Alma Duncan Salon v Ottawa Art Gallery. Jednotlivé vstupenky stojí 15 USD a lze je zakoupit Připojeno. Virtuální promítání filmů EUFF proběhne od 1. do 17. prosince. Jednotlivé vstupenky stojí 12 USD a jsou k dispozici tady.


reklama:reklama:reklama:


You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *