Fanoušci Pokemon Go nejsou ovlivněni Niantic po opravě chyby Togetic Community Day

Fanoušci Pokemon Go nejsou ovlivněni Niantic po opravě chyby Togetic Community Day

zveřejněno: 2023-04-15T18:23:22

aktualizováno: 2023-04-15T18:23:32

Událost Pokemon Go Togetic Community Day byla zahájena závadou kolem cílového monstra, ale trenéry rozhodnutí vývojáře Niantic nezklamalo.

Událost Togetic Community Day se koná v Pokemon Go, což hráčům dává skvělou příležitost zásobit se Togetic Candy a vyvinout svůj Togekiss do budoucna.

Bohužel, stejně jako u většiny událostí Pokemon Go v poslední době, se událost Community Day neobešla bez nějakých podivných problémů – nejpozoruhodnější bylo, že základní míra úlovků Togetic neboli BSR byla mnohem nižší, než by měla být.

Článek pokračuje po oznámení

Zatímco Niantic nakonec problém rychle napravil, mnoho školitelů to řešení nezaujalo.

14. dubna datová sada Pokemon Go, PokeMiners, cvrlikání První podrobnosti o Togetic Community Day. V následném retweetu s citací tým poznamenal: „A ne, BCR se nezměnilo, takže je stále na 20 %.

Pro ty, kteří si to možná neuvědomují, Pokémoni, kteří se objevili během akce Community Day, mají vždy zvýšenou míru úlovků, což z nich dělá skvělou příležitost pro trenéry chytit spoustu monster, které je stejně těžké získat jako začátečníky.

Článek pokračuje po oznámení

Fanoušci byli touto zprávou přirozeně rozrušeni, ale nepřekvapilo je, že začala další akce s dalším problémem, který postihl trenéry. „Buď to bude opraveno později, nebo nikdy opraveno. Obojí lze od Nianticu očekávat,“ uvedl jeden z uživatelů Twitteru. uživatelzatímco poslední ozvi se: „Tohle je nepořádek, jako obvykle.“

O méně než hodinu později, PokeMiners Určitý že „Niantic opravil BCR pro Togetic (nyní 40%).“ Na mnoho odpovědí na tweet však výsledek stále nezapůsobil. „Chtějí, abyste jim připomněli, že mají dělat svou práci? Páni, měli by vám zaplatit jako záruku kvality,“ Jeden řekl trenér.

Článek pokračuje po oznámení

Někteří trenéři však ve skutečnosti chválili rychlost Nianticu při nápravě problémů, jako například JRESeawolf, který cvrlikání„Páni, to je na ně vlastně moc rychlé. Někdo byl nucen zůstat dlouho vzhůru.“

Doufejme, že tyto škytavky jsou jen raným problémem a nejsou známkou věcí, které přijdou, protože pro tyto severoamerické trenéry začíná komunitní den.

READ  Zde je srovnání prodejů Diamond & Pearl Remake s předchozím Pokemon Switch a uvedením 3DS v Japonsku

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *