Dragon Quest III HD-2D upoutávka klade důraz na platforming a nic jiného

Dragon Quest III HD-2D upoutávka klade důraz na platforming a nic jiného
Obrázek: Square Enix

Novinky ohledně nadcházejících Dragon Quest III HD-2D předělat Na zemi to bylo docela slabé, ale soudě podle krátkého oznámení, které bylo zveřejněno X Zdá se, že na oslavu „Dra pátrání po drakech“ budeme velmi brzy dostávat spoustu informací.

O napětí není moc co říci, protože obsahuje velmi krátkou animaci Erdrickovy ochranné známky franšízy s krátkým popisem „Legenda o Erdrikovi se blíží“. Dostali jsme však potvrzení, že hra zamíří na Nintendo Switch a také na Steam, Windows, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Vypadá to, že se brzy dočkáme nového oznámení, možná pro datum vydání hry. Původně byl oznámen v květnu 2021 s velmi malým množstvím informací, aby se od té doby fanoušci bavili. Poslední sdělení, které jsme obdrželi, bylo v září 2023 s tvůrcem série Yuji Horii, který uvedl, že vývoj „postupuje poměrně stabilně“.

Square Enix v posledních letech hojně používá umělecký styl HD-2D, přičemž jako Octopath Traveler II, Live A Live a TRIANGLE STRATEGY všechny zobrazují ohromující vizuály.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *