Skyrim Together Modders nevytváří pro Starfield režim pro více hráčů

Skyrim Together Modders nevytváří pro Starfield režim pro více hráčů

Moddingový tým stojící za Skyrim Together oznámil, že zruší práci na multiplayerovém režimu Starfield.

Jak bylo oznámeno VG247modder je detekován na Server Skyrim Together Discord Moddingový tým plánoval vytvořit model podobný Starfieldu, ale projekt byl od té doby pozastaven. Skyrim Together byl vydán v roce 2022 jako mod, který přinesl multiplayer do oblíbené hry Bethesda a rychle překonal 80 000 stažení.

Důvodem pro opuštění Starfield Together byl nedostatek zájmu týmu o Starfield. Stěžovali si na kvalitu hry a řekli, že nemají důvod pokračovat ve vytváření modů.

„Hra je nudná a nevýrazná a hlavní lákadlo her Bethesda, kterým je průzkum v živém, ručně vytvořeném světě, úplně zmizelo.“ „Nebudu vkládat své srdce a duši do takové průměrné hry.“

Prohlášení modu týmu Skyrim Together potvrzuje, že zrušil vytvoření modu Starfield Together.

20 otázek IGN – Hádej hru!

Zatímco moddingový tým Skyrim Together opustil projekt, modder řekl, že plánují vytvořit kód pro mod jako open source pro případ, že by někdo chtěl modifikaci dokončit sám.

Starfield vyšel před pár měsíci a rychle se stal pro Bethesdu obrovským úspěchem. I když to nemusí být šálek čaje pro každého, Starfield se stal největším startem v historii Bethesdy a pouhé tři týdny po vydání překonal 10 milionů hráčů.

Šéf Xboxu Phil Spencer později řekl, že na začátku prosince 2023 bylo více než 12 milionů hráčů a že „zůstává v naší top 10 nejhranějších her od Xbox Studios“.

V naší recenzi 7/10 Starfield IGN řeklo: „Starfield má mnoho sil, které proti němu pracují, ale nakonec je těžké odolat přitažlivosti rozsáhlých misí na hraní rolí a slušného boje.“

Taylor je reportérkou IGN. Sledovat ji můžete na Twitteru @Ty Nexter.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *