Dr. Janet Dossellová přebírá z České republiky Fulbrightovu americkou stipendijní cenu za výuku / výzkum

Dr. je profesorem na School of Teacher Education na University of Western Kentucky v Bowling Green, KY, KY, Ministerstvo zahraničí USA a Fulbright Foreign Scholarship Board. Janet Dossellová s potěšením oznamuje, že obdržela cenu Fulbright US Scholar Programme Award České republiky. . Dassault bude provádět výzkum / přednášky na Univerzitě Karlově v Praze a po celé zemi, aby se dozvěděl o přístupech učitelů a zaměstnanců k výuce matematiky na univerzitách, školách a dalších institucích v České republice. Prostřednictvím Fulbrightova projektu „Mindfulness Teaching Practices in Mathematics“ bude pokračovat v práci WKU Indigenously Granted Seminar-Structured Research (spoluředitelka projektu Dr. Natasha Kirstenshleger) ve spolupráci s kandidáty na učitele při aplikaci paměťových cvičení v předmětu matematiky. , Prostřednictvím integrovaného přístupu ke zlepšení matematické sebeúčinnosti, posílení vývojových postojů a snížení matematické úzkosti. Tassell naváže vztah s uchazeči o fakultu WKU v České republice jako součást jejich školení / stáže, aby se dozvěděli o vzdělávacím rámci země a vytvořili potenciální učitelské kariéry studentů.

Jako Fulbrightův vědec bude Tassell sdílet znalosti a pěstovat smysluplná spojení napříč komunitami ve Spojených státech a České republice. Fulbrights se zapojují do sofistikovaného výzkumu a rozšiřují své profesionální sítě, přičemž často sledují výzkumnou spolupráci zahájenou v zámoří a pokládají základy pro budování budoucích partnerství mezi společnostmi. Po návratu do svých institucí, laboratoří a učeben ve Spojených státech sdílejí své příběhy a stávají se věrnými zastánci mezinárodní výměny, zvou zahraniční vědce do kampusu a povzbuzují kolegy a studenty, aby odjeli do zahraničí. Fulbright Scholars obohacuje svou kariéru jako absolventi tím, že se připojuje k síti tisíců uznávaných učenců, z nichž mnozí jsou lídry ve svých oborech. Mezi absolventy Fulbrighta patří 60 laureátů Nobelovy ceny, 88 držitelů Pulitzerovy ceny a 39 bývalých hlav států nebo vlád.

The Fulbrightův projekt Jedná se o vlajkovou loď mezinárodního programu výměny vzdělání vlády USA a je podporován obyvateli Spojených států a jejich spojenci po celém světě. Úřad pro vzdělávání a kulturu s potěšením oznamuje, že v roce 2021 uplyne 75. výročí Fulbrightova projektu. Oslavy v průběhu roku upozorní na působivé úspěchy a dědictví programu a jeho absolventů během prvních 75 let ve Spojených státech a po celém světě. Speciální web k 75. výročí – www.fulbbright75.org – Aktualizováno v průběhu roku 2021, aby vizualizovalo výroční události a usnadnilo zapojení.

READ  Končící česká vláda má nařídit očkování pro osoby starší 60 let

Od roku 1946 poskytuje Fulbrightův projekt příležitost více než 400 000 účastníků ze 160 zemí provádět výzkum, výuku a výzkum, vyměňovat si nápady a hledat řešení sdílených mezinárodních zájmů. Primární zdroj financování Fulbrightova projektu každoročně přiděluje Kongres USA Úřadu pro vzdělávací a kulturní záležitosti ministerstva zahraničí USA. Přímou a nepřímou podporu poskytují také zúčastněné vlády a hostitelské společnosti, korporace a trusty v zahraničí a ve Spojených státech.

Pro více informací o Fulbrightově projektu nebo americkém ministerstvu zahraničí prosím navštivte http://eca.state.gov/fulbright Nebo kontaktujte Úřad pro vzdělávací a kulturní záležitosti na čísle 202-632-6452 nebo e-mailem [email protected]

Další informace o vzdělávání učitelů na školách najdete na wku.edu/ste.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.