David Bromstad z HGTV říká, že tato levná kuchyňská funkce dodá okamžitý luxus

David Bromstad z HGTV říká, že tato levná kuchyňská funkce dodá okamžitý luxus

I když se někdy zaměňují se samozavíracími dveřními závěsy, panty s měkkým zavíráním nejsou úplně totéž. Samozavírací dvířka nebo zásuvka se zavřou těsně, ale panty s měkkým zavíráním také tlumí pohyb a odolávají nárazům a klepání, které často doprovázejí otevírání a zavírání zásuvek. Je perfektní v domácnosti, kde chcete mít věci klidné a tiché. Skříňky s těmito panty jsou také skvělé, protože vám umožňují jednoduše zatlačit dveře směrem k zavření a závěs se postará o zbytek práce. To je zvláště užitečné, pokud máte velkou sbírku potravin nebo nádobí.

Panty a posuvy zásuvek s měkkým zavíráním fungují na základě hydrauliky, která poskytuje odpor a zabraňuje hlučnému zavírání dveří skříně. Zásuvky fungují stejným způsobem a poskytují odpor na stranách podél délky kolejnice. Podle spoluzakladatele a experta na kabinet Andrewa Saladina V Kuchyňské skříňky králové„Když jsou dvířka zavřená, kapalina je tlačena kolem pístu, což vytváří odpor. Pokud jsou dvířka zavřena větší silou, odpor kapaliny je také větší. Musíte mít nadlidskou sílu, abyste byli schopni zavřít dvířka skříně který má pant Blumotion nebo podobný styl.“

READ  Android 12 v Google I / O: Tipy pro redesign v beta verzi, mnoho novinek

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *