Další úniky Xbox Game Pass před oznámením

Další úniky Xbox Game Pass před oznámením

Xbox Game Pass nabízí předplatitelům přístup k obrovskému počtu titulů a vypadá to, že nový titul unikl ještě před oficiálním oznámením. Mnoho předplatitelů Game Pass hlásilo, že obdrželi oznámení push v související aplikaci Stínový válečník 3. Díky oznámení to vypadá Stínový válečník 3 K dispozici nyní, i když tomu tak není na samotném Game Pass. Nejpravděpodobnějším scénářem je, že Xbox omylem odeslal oznámení před skutečným oznámením a hra bude oznámena pro službu v blízké budoucnosti!

Obrázek push notifikace sdílel na Twitteru uživatel @Komedias1 a lze jej nalézt vložený níže.

V době psaní tohoto článku se ani Microsoft nezabýval únikem informací, ani vydavatel Devolver Digital. To není příliš překvapivé, ale doufejme, že společnosti nenechají fanoušky čekat příliš dlouho na oficiální oznámení. Oznámení vyvolalo velkou pozornost na sociálních sítích a vypadá to, že spousta lidí je nadšená z vydání hry na Xbox Game Pass!

Pro ty, kteří neznají název, Stínový válečník 3 Ta vyšla loni na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Vstup do třetí série, vyvinutý společností Flying Wild Hog, opět staví hráče do role hlavního hrdiny Lo Wanga. Hodnocení stříleček z pohledu první osoby se zdá být celkově nižší Z předchozího příspěvku v seriáluZdá se však, že celkový příjem byl většinou dobrý. Pro každého, koho to od nákupu hry odradilo, by vydání Game Pass mohlo být perfektní příležitostí, aby viděli, co hra nabízí.

Dokud nedostaneme nějaké oficiální oznámení, fanoušci budou muset trpělivě čekat! Předplatitelé by neměli mít velký problém najít něco, co by je zaměstnalo, dokud nebude hra přidána. Mezitím mohou čtenáři najít naše předchozí zpravodajství Stínový válečník 3 tady.

READ  Pixel 6 je připraven na upgrade na první pohled: výdrž baterie Bluetooth

Obdrželi jste okamžité oznámení o Stínový válečník 3 Chystáte se na Game Pass? Plánujete se na hru podívat? Řekněte nám to v komentářích nebo se podělte o své myšlenky přímo na Twitteru a na Hive at @tweet Mluvit o všem, co se týká her!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *