Telefony Pixel přijímají nové výchozí vyzváněcí tóny a výstražné zvuky

Kromě tapet umožňuje Google majitelům přizpůsobit si zážitek z Pixel vytvořením Velká skupina Vyzvánění, upozornění a zvuky budíku. Android 12 Beta 3 Nabízí tři dodatky k aplikaci Zvuky a je velmi pravděpodobné, že nové / další výchozí nastavení Pixel.

Na začátku letošního roku představil Google nový přístup při zahájení Cast chytré obrazovky A Zesilovače. Měkčí a méně drzý, do značné míry odrážela přátelský vizuální a zvukový designový jazyk Nest.

Podobný upgrade je nyní k dispozici pro telefony Pixel s verzí 2.8 zvuky program Zahrnuto v Androidu 12 Beta 3. „Jasné ráno“ je aktuální „výchozí zvuk upozornění“ a přichází za 12 sekund. Je stále k dispozici, ale Google do sbírky přidal „Nový začátek“. Sdílí stejnou strukturu a lze jej považovat za měkčí vývoj. Toto vylepšení je také mnohem delší po 31 sekundách.

Starý: Přineste ráno

Novinka: Nový začátek

Mezitím se Eureka snaží nahradit Popcorn jako výchozí zvuk oznámení. Stejně jako aktualizace Cast není ani Eureka tak ostrá a poněkud méně překvapivá. Oba začínají silně, ale nový přírůstek je mnohem hladší.

Staré: popcorn

Novinka: Heuréka

Mělo by také existovat aktualizované „vyzvánění telefonu“ s názvem „Vaše nové dobrodružství“, které nahradí „Velké dobrodružství“. Stahování bohužel selhalo, ale toto je nejjasnější příklad linie mezi starými a novými zvuky.

Old: The Big Adventure

Aktuálně můžete nastavit Fresh Start a Eureka dnes, pokud používáte Android 12 Beta 3. S největší pravděpodobností to budou nové výchozí zvuky v budoucích zařízeních. Předpokládá se, že Google nezmění výchozí nastavení pro stávající uživatele. Pozoruhodně přichází stejně jako zkušenost s nastavením Pixel Dnes také renovováno.

Širší uvedení tohoto nového tria Pixel (prostřednictvím aktualizované aplikace Google Sounds) se má uskutečnit veřejným spuštěním Androidu 12 ve třetím čtvrtletí. Je však možné, že se Google právě vydal přes Play Store s měsíčním zabezpečením, i když už nejsou naplánovány žádné další kapky funkcí pro Android 11.

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

READ  Konami se omlouvá za eFootball 2022, aktualizace přichází v říjnu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *