Cvičte s novými a novými barvami HomePod mini od Apple

Tři nové barvy Apple HomePod mini jsou oficiální dnes šel do prodeje V Apple Storech a všichni to máme pod rukama. Nové HomePody jsou za stejnou cenu 99 $ a jsou nyní k dispozici pro vyzvednutí na prodejně a doručení v maloobchodních prodejnách Apple.

Za prvé, balení nového HomePodu Mini je skvělé. Nepamatuji si, že by Apple zasílal produkty ve žlutých, oranžových nebo modrých krabicích. Ale jsme tady. Každý z nových HomePods mini je dodáván v odpovídající krabici. Jsou naprosto úžasné a barvy přitahují oči. Každý čtvereček má unikátní slovní označení „mini“ s jiným efektem souvisejícím se zvukem. V horní části každého pole jsou zobrazeny barvy, které se objevují také na horní části nového HomePodu.

Po otevření mého nového HomePodu mini bylo okamžitě jasné, že žlutá je můj osobní favorit. Má odpovídající žlutá tlačítka hlasitosti na bílém skleněném horním panelu, která opravdu praskají. Ve skutečnosti mají oba nové panely HomePod mini bílé horní panely namísto odpovídajících panelů.

Krabice HomePod mini s jedinečnými slovními štítky

HomePod mini má od svého představení neodnímatelný opletený kabel USB-C, ale novější modely mají modely barevně sladěny. Žlutý HomePod mini má tenký žlutý opletený kabel. Vypadá stejně jako žluté opletené kabely dodané se žlutým iMacem M1. Totéž platí pro oranžový HomePod mini, který má světle oranžový kabel.

Žlutá tlačítka hlasitosti na bílé horní části nového HomePodu mini

Líbí se mi hlavně oranžový HomePod mini. Je opravdu robustní a vynikne téměř v každém prostoru, kam jej umístíte. Žlutý HomePod mini je také velmi jasný, ale oranžový je sytější. Modrý HomePod mini je mnohem tmavší, ale stále znatelně modrý. Pokud chcete novou barvu, která opravdu vynikne a působí svěžím dojmem, pořiďte si žluté nebo oranžové modely. Obávám se, že si někteří lidé při určitém osvětlení zamění modrý HomePod mini za astro šedou barvu, i když má také bílý povrch.

READ  Údajná těžební farma NVIDIA GeForce RTX 4090 Ti a AMD Radeon RX 7000 vybavená, přes 3 TH/s efektivní hash Rate
Oranžový HomePod mini

Nové fotografie HomePodu mini se objeví na vašem iPhonu nebo iPadu ve vhodné barvě. Když poprvé nastavíte jakékoli ze svých nových zařízení HomePod mini, uvidíte stejně skvělé animace párování, ale s barevnými modely.

Není překvapením, že maličké HomePody nefungují jinak než bílé nebo vesmírně šedé modely. Ale jejich nově objevená osobnost mě přiměla dávat jim zábavná jména. Svůj oranžový „Fireball“ a žlutý HomePod mini jsem nazval „PAC-MAN“.

Nastavení nového HomePodu mini

Nový HomePod mini je dodáván se softwarem HomePod 15.0, takže budete vyzváni k aktualizaci na nejnovější verzi 15.1 ihned po vybalení. Software HomePod 15.1 přidává do HomePod mini zásadní novou funkci: možnost přehrávat bezeztrátovou hudbu z Apple Music.

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.