Český olympijský lékař neobdrží vaxex, trpí pozitivní testy na pokožku a šest sportovců

Čeští hráči plážového volejbalu Výchozí nastavení musela být Margotta Slukova-Nauch a Barbora Hermanova Jejich úvodní zápas.
Obrázek:

Olympijské hry jsou vždy plné překvapení a na začátku tokijských her už došlo k šoku: první idiot bez očkování, který zničil pár věcí pro ostatní, není Američan.

Ano, existují Marané i v jiných zemích! Český lékař Vlastimil Vorosek měl před odjezdem z Prahy do Japonska negativní test na COVID-19, ale po příjezdu byl pozitivní. Česká delegace má nyní šest členů Pozitivní test, Včetně hráče plážového volejbalu Marquette Slukova-Nauch s partnerkou Barborou HermanovouMuseli nastavit svou zahajovací hru jako výchozí a ukončit svůj olympijský sen ještě předtím, než začala.

Vorzek je zodpovědný za zdraví českých sportovců. Lékař si zaslouží vakcínu, ale jeho prohlášení, že „organizátoři stanovili pravidla சி vakcína se dobrovolně přihlásila“, odpovídá na otázku, zda obdržel své záběry jako falešné tvrzení quarterbacka Cowboys Douga Prescotta. Situace byla nějak Porušení zákona HIPAA.

Děláme to už více než rok: HIPAA znamená všechno Poskytovatelé zdravotní péče se nemohou oplatit vašim lékařským informacím a nemohou s médii diskutovat o vašem stavu COVID. To je případ, kdy Prescott nechce nahlas říci, že nebyl očkován, protože někde hluboko ví, že se mýlí, a vy jste neviděli nikoho, kdo byl očkován, a není nic společného s voskováním.

Přinejmenším americký plavec Michael Andrew Byl upřímný Že na své olympiádě nechtěl trpět vedlejšími účinky – alespoň neznámou mírou – o svém nehlášeném stavu. Andrew mohl být samozřejmě očkován před několika měsíci, ale samozřejmě neměl v úmyslu dostat injekci.

Tato vakcína zcela nezabrání infekci koronovým virem, ale výslovně ukazuje účinky této nemoci. Téměř shoda Nejnovější úmrtí COVID ve Spojených státech nejsou všem známa.

Vorosek se ujal jeho role Tyfus Mary Český olympijský tým má na obzoru další zájem o sport: Tokio zasáhne hurikán Pondělí nebo úterý. Proč samozřejmě ne?

READ  Andy Reid, trenér starosty Kansasu, o nehodě jeho syna Britta Reida

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *