Výsledky francouzského zahájení | WTOP

Úterý na Stade Roland Garros Paris Peněženka: 16 814 108 EUR Velikost: RED CLAY PARIS (AP) – Výsledky v úterý z French Open …

úterý

Na Stade Roland Garros

Paříž

Peněženka: 16 814 108 eur

Povrch: červená hlína

Paříž (AFP) – Výsledky úterý z French Open na Roland Garros (v závorkách):

Dámské dvouhry

Čtvrtfinále

Tamara Zidansek, Slovinsko, porazila. Paula Padusa, Španělsko, 7-5, 4-6, 8-6.

Můj manžel jsou muži

Čtvrtfinále

Robert Farah a Juan Sebastian Cabal (2) Kolumbie, poraženi. Horia Tekao z Rumunska a Kevin Krawetz (9), Německo 6-2, 6-7 (3), 7-5.

Nicolas Mahut a Pierre-Hug-Herbert (6), Francie, porazili. Nikola Kacic, Srbsko a Tomislav Bricic, Bosna a Hercegovina 7-6 (5), 6-1.

Manžel mé dámy

Čtvrtfinále

Barbora Krejsikova a Katerina Sinyakova (2), Česká republika, porážka. Kristina Plíšková a Karolína Plíšková z České republiky 6-4 6-4.

Zvítězily Bethany Mattek-Sandsová z USA a Ija Swiatek (14) z Polska. Andrea Klebak ze Slovinska, Darija Jurac (11) a Chorvatsko 6-3 6-2.

Smíšený manžel

Semifinále

Desira Krauseová z USA a Joe Salisbury z Británie byli poraženi. Juan Sebastian Cabal, Kolumbie a Juliana Olmos, Mexiko.

Copyright © 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, psán nebo redistribuován.

READ  Nejlépe postavené Krejčíková a Siniaková vyhrály čtyřhru žen

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.