Co očekávat od nového iPadu Air?

Co očekávat od nového iPadu Air?

Kromě nové řady iPadů Pro je letos na cestě také nový iPad Air. Ve skutečnosti by se mohlo jednat o největší aktualizaci řady iPad Air vůbec, kdy Apple poprvé plánuje model s velkou obrazovkou.

Zde jsou čtyři věci, které můžete očekávat od nové řady iPad Air…

Nový tvarový faktor iPadu Air

Apple v roce 2020 přepracoval iPad Air, aby mu dal 10,9palcový displej a plochý design podobný iPadu Pro. Letos Apple plánuje zachovat stejný designový jazyk, ale také rozšířit design do nového tvarového faktoru.

Podle více zpráv, vč Bloomberg, Apple letos představí nový 12,9palcový model iPad Air. Bude to poprvé, kdy bude iPad Air k dispozici ve dvou velikostech displeje, což představuje stejné rozdělení jako řada iPad Pro. 12,9palcový iPad Air bude používat stejnou technologii LCD obrazovky jako 10,9palcový model.

Náraz fotoaparátu je větší

Podle uniklých diagramů z dodavatelského řetězce společnosti Apple budou nové modely iPad Air obsahovat přepracovaný zářez pro fotoaparát. V současné době má iPad Air na zadní straně jediný kruhový otvor pro fotoaparát.

U nového fotoaparátu se předpokládá, že bude mít na výšku orientovaný design, který připomíná design fotoaparátu iPhone před několika lety, jako je iPhone V současné době iPad Air nemá blesk fotoaparátu.

Zatím neexistují žádné informace o tom, proč Apple plánuje tuto změnu provést kromě přidání blesku fotoaparátu. To by mohlo znamenat, že Apple má další nové funkce fotoaparátu, které vyžadují nový design.

Můžete vidět všechny fotografie údajného designu Na webu 91mobiles.

Pro iPad Air neexistuje žádná nová klávesnice Magic Keyboard

Zatímco se proslýchá, že Apple plánuje pro iPad Pro novou klávesnici Magic Keyboard s hliníkovým designem podobným notebooku, iPad Air tuto změnu propásne.

READ  Jak skrýt své telefonní číslo na Androidu a iPhone

jako nahlášeno Bloomberg Mark Gurman, nová klávesnice Magic Keyboard bude exkluzivně pro řadu iPad Pro. Řada iPad Air – včetně 10,9palcových a 12,9palcových modelů – bude fungovat s Aktuální magická klávesnice. Toto je v podstatě způsob, jak Apple dát uživatelům další důvod, proč si vybrat dražší iPad Pro.

Gorman v prosinci uvedl:

Nová klávesnice Magic Keyboard přináší iPad Pro další výhodu. Apple novou verzi tohoto příslušenství pro iPad Air nechystá. Nový 12,9palcový model zůstane u stávající klávesnice Magic Keyboard pro tuto velikost obrazovky. Pokud tedy chcete nejlepší klávesnici, máte další důvod, proč přejít na Pro.

Přední kamera na šířku

Nový iPad Air bude údajně obsahovat dlouho očekávanou změnu designu. Očekává se, že Apple poprvé přemístí přední FaceTime kameru z horního rámečku na horizontální stranu. To je v souladu se změnou designu, kterou Apple provedl na iPadu 10 v roce 2022.

To znamená, že když je iPad Air držen v režimu na šířku – nebo je používán s Magic Keyboard – přední kamera je správně zarovnána v horní části zařízení.

Závěr: Nové funkce iPad Air

Očekává se, že nové modely iPad Air budou vydány během několika příštích týdnů. Kromě těchto změn bude nový iPad Air obsahovat také vylepšený výkon, nejspíše v podobě čipu M2 nebo M3. Můžeme také vidět, že Apple představí některé nové barevné možnosti.

Plánujete si v roce 2024 koupit nový iPad? Uvažujete o iPadu Air nebo iPadu Pro? Dejte nám vědět do komentářů.

Následujte příležitost: Vlákna, Cvrlikání, InstagramA Mastodon.

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *