Co když brankář Juuse Saros vypadne z Nashvillu Predators v play off NHL?

Dělat testy startu brankáře dva zápasy před začátkem kvalifikace není ideální.

Nashville Predators se však ocitl v této svízelné situaci, když se All Star brankář Juuse Saros v úterý odtrhl od ledu během třetí třetiny prohry s Calgary Flames se zjevným zraněním levého kotníku.

Sarros odehrál poslední dva zápasy základní části a připravil půdu pro jednozápasovou zkoušku pro Davida Richieho a Conora Ingrama pro případ, že Sarros nebude připraven vrátit se po zranění dolní části těla před play-off.

více:Rozpis prvního kola Nashville Predators v National Hockey League

více:Predators si vybojovali vedení čtyřmi góly, v prvním kole play off NHL budou čelit lavině

Ritesh dostal kývnutí ve čtvrtek. Po pomalém začátku, během kterého povolil čtyři góly, pomohl Predators vyhrát penaltový rozstřel proti Coloradu Avalanche, mistru centrální divize.

Ingram začal v pátek, kdy Predators vyfoukli vedení 4:0 nad Arizona Coyotes, prohráli 5:4 a Dallas Stars trumfl Anaheim Ducks v regulaci.

Nejlepší nasazený Nashville se utká s Coloradem v prvním kole od úterý (20:30 GMT, ESPN) v Denveru.

Predátoři byli předurčeni být zranitelní bez ohledu na to, kdo byl jejich protivníkem v prvním kole – plamen nebo lavina – a bez ohledu na to, kdo byl v brance.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.