Náhled: Česká republika vs Belgie

Sports Mole hodnotí sobotní kvalifikaci na mistrovství světa – evropské utkání mezi Českou republikou a Belgií, včetně předpovědí, týmových zpráv a potenciálních týmů.

oba dva Česká republika A Belgie Hledají postupná vítězství na začátku kvalifikační kampaně na mistrovství světa v roce 2022, když se v sobotu večer setkají v Praze.

Česká republika zahájila svou výzvu skupiny E tím, že ve čtvrtek porazila Estonsko 6: 2, zatímco Belgie ve stejnou noc zaznamenala vítězství nad Walesem 3: 1.


Náhled zápasu

© Reuters

Česká republika se ve čtvrtečním úvodním utkání skupiny E ukázala pro Estonsko příliš silná s West Ham United Thomas Sochik Za vítězství hostů 6-2 skóroval třikrát.

Yaroslav SilhaviTým dosud vyhrál poslední tři zápasy ve všech soutěžích a bude považovat tento měsíc za zdvojnásobení proti Belgii a Walesu za zásadní pro jejich šance na kvalifikaci na mistrovství světa.

Česká republika se letos v létě zúčastní mistrovství Evropy, když v kvalifikační skupině skončila druhá za Anglií a v říjnu 2019 doma porazila Three Lions.

Belgie je favoritem na první místo v divizi, ale pozitivní výsledek v sobotu přinese Silhavy sebevědomou náladu před cestou do Walesu 30. března.

Češi se ve skutečnosti nekvalifikovali na mistrovství světa od roku 2006, kdy byli vyřazeni ve skupinové fázi a vyhráli jen jeden ze svých tří zápasů proti Itálii, Ghaně a USA.

Belgičan Kevin De Bruyne slaví 24. března 2021 bodováním proti Walesu© Reuters

Mezitím Belgie vstoupí do soutěže tento víkend po svém vítězství ve středu 3: 1 nad Walesem; Harry Wilson Hosté však poslali dopředu v desáté minutě Kevin De Bruyne Svázaný v 22. minutě předtím Thorgan Hazard A Romelu Lukaku Našel jsem zadní část sítě.

Roberto MartinezTým nyní vyhrál každý z posledních pěti zápasů ve všech soutěžích a bylo by velkým překvapením, kdyby neskončili na vrcholu této konkrétní divize.

READ  Crouse a Woolgemuth jsou připraveni na prosincovou reprezentaci USA

Belgie dosáhla čtvrtfinále Euro 2016 a pohodlně se kvalifikovala na letošní letní turnaj, když vyhrála všech 10 svých zápasů a obsadila první místo ve skupině A před Ruskem.

Red Devils se nekvalifikovali na mistrovství světa 2006 nebo 2010, ale do čtvrtfinále soutěže 2014 se dostali až v roce 2018.

Belgický národní tým je na prvním místě v žebříčku FIFA a je na prvním místě v každé soutěži, do které vstoupí, a Martinez bude rozhodnut vést svůj tým v tomto zápase k dalším třem bodům.

Kvalifikace mistrovství světa pro Českou republiku – Evropa Formát:

Model České republiky (všechny soutěže):

Kvalifikace Belgie na mistrovství světa – Evropa:

Belgický formulář (všechny soutěže):


Týmové novinky

Belgický Romelu Lukaku oslavil 24. března 2021 vstřelení branky proti Walesu© Reuters

Česká republika při svém vítězství nad Estonskem nečelila žádným problémům se zraněním, což znamená, že stejný tým bude k dispozici i pro trenéra Sylhavého pro tento zápas.

Nebylo by překvapením vidět stejnou XI vyslanou do pole s Patrick Shake Udržel si místo v přední části útoku a ve čtvrtek večer zaznamenal svůj desátý mezinárodní gól.

Burnley Matig Vedra Legia Varšava Thomas Piccart Opět se snaží začít, ale je nepravděpodobné, že Silhavy změní strany, které v působivém výkonu skórovaly šestkrát.

Pokud jde o Belgii, Martinez může změnit záda třikrát Jason Denayer Pravděpodobně přijdete Thomas Vermaelen„S touto změnou došlo v mezidobí proti Walesu.

Timothy Chestnut A Leandro Trussard Oba se ve čtvrtek objevili na lavičce, ale Martinez pravděpodobně odolá pokušení změnit svůj set v tomto zápase.

Výsledkem je, že De Bruyne, Lukaku a Mertens se suší Měli byste začít znovu jako třetí přední, s Thorganem Hazardem a Thomas Monier Objevuje se v místech zadních křídel.

Nejslavnější nepřítomnost v Belgii je Eden Hazard„S 30letým mužem byl odsunut na vedlejší kolej zranění.

READ  Ben Littleton: Euro 2012 Náhled: Česká republika

Možná sestava pro Českou republiku:
Pavlenka. Qadabec, Codela, Celostka, Borel; Provod, Darida, Souček, Jankto; Baracku. Šek

Potenciální základní sestava Belgie:
Courtois. Alderweireld, Denayer, Vertonghen; Meunier, Tillmans, Dendonker, T.Hazard; De Bruyne, Lukaku, Mertens


SM slova zelené pozadí

Říkáme: Česká republika 1–2 Belgie

Česká republika je tým, který je na této úrovni fotbalu třeba brát vážně, a v sobotu dokáže porazit Belgii, aby si udržel první místo ve skupině E. Tým Martineze má spoustu kvality a je pro nás těžké ustoupit od nich v Praze.


Nejdůležitější tip

Naši odborní mentorští partneři na Sporita.com Očekávané vítězství mimo domov v tomto zápase. klikněte zde Chcete-li zjistit, jaké další věci očekávají od této hry a za více vyzkoušených fotbalových tipů.Vítězství: Data


ID: 440619: 1false2false3false: QQ :: Z plochy db: LenBod: collect10939:

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *