Chris Hemsworth-Led Extraction 2 Wraps od Netflixu Vyrábí se v Praze

Chris Hemsworth-Led Extraction 2 Wraps od Netflixu Vyrábí se v Praze

Režisér Sam Hargrave Instagram Oznámit hlavní fotografii pro nadcházející pokračování Netflixu pod vedením Chrise Hemswortha extrakt 2 Konečně po více než čtyřech měsících natáčení v Praze. Film se měl původně natáčet v Austrálii, ale kvůli pandemii se Netflix rozhodl přesunout jeho produkci do České republiky.

Další podrobnosti o zápletce pokračování a nových postavách jsou stále důvěrné, pouze Hemsworth je jediným potvrzeným členem obsazení. K projektu také zatím není připojeno žádné datum vydání.

SOUVISEJÍCÍ: Furiosa: Chris Hemsworth bude hrát hlavního záporáka v Mad Max Prequel

extrakt 2 Režie Sam Hargrave podle scénáře navrátivšího se spisovatele Joea Russo. Stejně jako film z roku 2020 je také produkován Avengers: Endgame Režiséři Anthony a Joe Russo prostřednictvím svého loga AGBO s Hemsworthem.

Uvidí návrat Chrise Hemswortha jako zkušeného černého žoldáka Tylera Rakea, kterého diváci naposledy viděli s průstřelem krku. Jak se pokračování vypořádá s jeho přežitím po téměř smrtelném zranění, se teprve uvidí.

Související: Lego a Hasbro Reveal Thor: Love and Thunder Collection

Původní film se odehrává v podsvětí obchodníků se zbraněmi a pašeráků a sleduje mladého chlapce, který se stane pěšákem ve válce mezi nechvalně známými drogovými bossy. Bylo přijato pozitivně a kritici chválili jeho akční sekvence. Během prvního měsíce uvedení byl nejsledovanějším filmem na Netflixu, který přilákal 90 milionů domácností.

těžba Hrál také David Harbour (Divné věciA Černá vdova), Derek Locke (13 důvodů proč), Faye Masterson (svěrák)Golshifteh Farhani (Patterson), a nově příchozí Rudhraksh Jaiswal.

READ  Skool! - Montecito

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *