Český tenista má pozitivní výsledky na ITF Delhi | Tenisové novinky

Český tenista má pozitivní výsledky na ITF Delhi |  Tenisové novinky
Dalibor Svrchina, 18letý český tenista, který tento týden soutěžil v ITF v kategorii 15 000 dolarů v New Delhi pro muže, měl pozitivní test na Covid-19.
Svrcina měl hrát ve semifinále dvouhry a finále čtyřhry, ale musel se účastnit obou.
„Pozitivní výsledek jsme se dozvěděli včera večer večer. Byl umístěn do karantény,“ řekl ředitel turnaje Richa Bakshi.
„Nevykazoval žádné příznaky. Jeho trenér, který s ním sdílel pokoj, kromě manželského partnera, měl negativní testy,“ dodala.
Výsledkem je, že soupeř SafrChina v semifinále dvouhry Nikki Ponacha postoupil do finále, kde minulý týden čelil Američanovi Oliverovi Crawfordovi, vítězi v Pune.
Ve finále čtyřhry využili Arjun Cady a Sakth Meneni, zatímco Maďar Zumpor Felicz, partner Safrachina, se usadil na druhém místě.
Svrcina, umístěný na 863, byl součástí českého národního týmu juniorského Davis Cupu v roce 2017. Soutěžil v Pune, kde prohrál ve druhém kole ve dvouhře a semifinále ve čtyřhře.
Kerman padá v semifinále
Carman Coeur Thandyová druhý týden po sobě prohrála v semifinále po svém sobotním výstupu z turnaje ITF Women’s $ 15 000 v tuniském Monastiru.
Kerman, který minulý týden prohrál na kole čtyř na stejném dvorci, prohrál 6-7 (3) 3-6 s 20letou Běloruskou Annou Kobarevovou.
READ  DAZN se připravuje na pokrytí ženské Ligy mistrů UEFA 2022-23

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *