V České republice se otevírá nejdelší visutý most světa

Poznámka redakce: Víme, že COVID-19 nadále ovlivňuje vaše cestovní plány. Pokud nyní cestujete, nezapomeňte se seznámit s nejnovějšími pokyny CDC Domov A mezinárodní Cestování plus místní požadavky, protokoly a omezení pro váš cíl, když přijedete, i pro vaše město po návratu. Buďte tam v bezpečí.

Pokud dáváte přednost vzrušení z výšek, možná si brzy naplánujete výlet do České republiky. V horském středisku v evropské zemi otevřeli nejdelší visutý most pro pěší na světě.

Sky Bridge 721 Táhne se v délce 721 metrů (asi 2 365 stop) a visí 95 metrů (asi 311 stop) nad úrodným údolím. Most, který se pro veřejnost otevřel minulý týden a je tři hodiny mimo Prahu, spojuje dvě pohoří a jeho stavba trvala dva roky.

Dostat se na most, který vzdoruje gravitaci, taky není nic, co by se dalo kýchnout. Návštěvníci se mohou buď dovézt lanovkou ke vchodu, nebo si vybrat pro pěší či cyklistickou procházku v délce přibližně 2,5 mil. Jakmile budou na mostě, budou mít návštěvníci možnost projít se téměř půl míle dlouhým úzkým mostem s úžasným výhledem na 311 stop. Celá cesta trvá něco málo přes hodinu a půl.

Agentura Anadolu/Přispěvatel/Getty Images

Ale cesta se nezastavuje jen na scénických místech; Most bude obsahovat interaktivní hru o historii oblasti od roku 1938 do roku 2021, která bude mít interaktivní obrazovku, kterou bude možné zobrazit prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. podle Web Skybridge 721Přechod mostu přes majestátní údolí Mlýnského potoka dává všem návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat zdejší krajinu a historii prostřednictvím naučné stezky „Most času“.

Sky Bridge 721 urval titul nejdelšího visutého mostu pro pěší z mostu Arouca 516, který byl otevřen loni v Portugalsku.

READ  Česká vláda zavádí blokování tří provincií zasažených virem

Chcete více vzrušení? Následuj nás InstagramA CvrlikáníA PinterestA YoutubeA tik takA snap chat.

Janie Priceová je autorkou Thrillist News Staff. Je rodilá Newyorčanka a miluje všechno sýr, k-pop a kulturu. Sledujte ji na Instagramu a Twitteru @janae_larie.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.