Sledujte streamování „Red Notice“ 2021 zdarma online doma – Film Daily

Red Notice je nadcházející hollywoodský film založený na vydání OTT Action & Crime na Netflixu 12. listopadu 2021.

Red Notice, nadcházející akční komedie s Dwaynem Johnsonem, Ryanem Reynoldsem a Gal Gadot v hlavních rolích, přichází na Netflix letos na podzim.

Johnson ve čtvrtek ráno oznámil svým platformám sociálních médií, že „Red Notice“ bude mít premiéru 12. listopadu. červené upozornění „Oficiálně jste si vědomi,“ napsal na Twitteru ve zprávě ozdobené sirénami, ohněm a emotikony zeměkoule. „Největší film Netflixu, #REDNOTICE, má premiéru ve vašich obývacích pokojích po celém světě 12. listopadu.“

Režisér a častý spolupracovník Johnsona Rawson Marshall Thurber („Dodgeball: A True Underdog Story“, „We the Millers“, „Central Intelligence“) napsal a režíroval „Red Notice“. Slogan filmu evokuje nepravděpodobnou trojici věků: špičkového detektiva FBI (Johnson) a dva soupeřící zločince: nejhledanějšího zloděje umění na světě (Gadot).

A největší podvodník, jakého kdy svět viděl (Reynolds). V The Red Notice svádí odvážná loupež toto nečekané trio dohromady a obrátí svět vzhůru nohama.

Datum vydání červeného oznámení

Datum vydání oficiálně oznámili tvůrci hry. Film bude původně uveden Universal Pictures a jeho plné uvedení je naplánováno na 12. listopadu 2021. Délka filmu je 145 minut. Rozpočet filmu je 160-200 milionů dolarů.

Jak se dívat na „Red Notice“ online zdarma

Diváci mimo Spojené státy možná nebudou první, kdo film uvidí, ale mohou ho zhlédnout zdarma. To proto, že zatímco film byl uveden v kinech a VOD v USA, v jiných regionech přichází přímo na Amazon Prime Video 5. listopadu.

Film měl prémiové uvedení v těchto zemích: Argentina, Austrálie, Rakousko, Belgie, Bolívie, Brazílie, Bulharsko, Chile, Kolumbie, Kostarika, Česká republika, Dánsko, Ekvádor, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Guatemala , Honduras, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Mexiko, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Paraguay, Peru, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie a Venezuela.

READ  Britský hráč Sam Ryder předvádí ve finále Eurovize vzrušující píseň

V těchto zemích mohou noví zákazníci Amazon Prime Video sledovat film během 30denní bezplatné zkušební verze služby. To jim dává spoustu času na sledování Red Notice kromě dvou předchozích filmů ve franšíze, červené upozornění (2021).

Příběh filmu Red Notice 2021

Zápletka Red Notice 2021 spočívá v tom, že ve světě mezinárodního zločinu se agent FBI snaží najít nejhledanějšího průmyslového zloděje na světě.

Takže v upoutávce na tento film vidíme, že John Hartley (Dwayne Johnson) je zvláštní agent FBI, který hledá dva americké super zloděje, kteří se stali nejhledanějšími zločinci tím, že kradli v několika amerických městech.

Jedním z nich je Sarah Black (Gal Dadot) a druhým Nolan Booth (Ryan Reynolds). John Hartley zůstává monotónním způsobem pozadu, aby je chytil.

Nolan Booth je zajat Johnem Hartleym poté, co několikrát utekl. John Hartley se poté vydá chytit Sarah Blackovou, ale John ho nemůže chytit. Naopak Sarah Blacková porazila Johna Hartleyho a Nolana Bootha a poslala je do vězení.

Recenze filmu „Red Notice“

The Red Flyer hraje jako parodie sama na sebe – hvězdná, světová loupež plná MacGuffinů, zvratů a dvojitých křížů. A po dlouhou dobu jeho naskládané doby provozu dvou hodin věčnostpryč s tím; Myšlenka hvězd jako Dwayne Johnson, Gal Gadot a Ryan Reynolds pobíhající v okouzlujícím večerním oděvu a stmelující cenné čmáranice z historických míst je jedním z hlavních pilířů kinematografie.

Je smutné, že spisovatel a režisér Rawson Marshall Thurber, který ve své předchozí spolupráci s Johnsonem („Central Intelligence“ a „Skyscraper“) projevil definitivní kontakt s popcornovými kecy, neví, kdy skončit. Mrkání, strkání, vzrušující dobrodružství a překvapení přicházejí v takové palbě, že z Red Notice někdy uniká magie a zanechává za sebou jen vyčerpání.

READ  Hráč Malagy La Rosaleda hraje se Španělskem v Lize národů České republiky

Mohlo by to být horší: Reynoldsův „Hitman’s Bodyguard“ představuje moderní dno žánru akční komedie. jed 2 A rychlé žertovné stroje a tento film je hlava, rameno a koruna nad jejich trestem. Ale ukazuje se, že i film založený na excesech musí vědět, kdy říct „kdy“.

Otevíráme dveře v Římě, kde analytik FBI John Hartley (Johnson) obdrží informaci od tajemné přítomnosti ve světě umění Bishop (Gadot), že mistr zloděj Nolan Booth (Reynolds) ukradne jedno ze tří vajíček zdobených drahokamy, které Julius daroval Kleopatře. Caesar. Hartley přistihne Bootha v akci, což vede k jedné z nejlepších honiček ve filmu, protože Boothovy parkourové dovednosti mu umožňují proškrábat se malými chodníčky a vylézt na lešení, kam mocný Hartley nemůže tak snadno následovat.

červené upozornění film odpočítávání

Red Notice je připravena k uvedení 12. listopadu 2021. Diváci nemusí čekat dlouho, než film dorazí, protože dorazí brzy, 12. listopadu 2021. Počítáte dny do data uvedení filmu?

Nenechte se zmást výpočtem dnů, zde jsme vám dali červený odpočet, abyste věděli, kolik dní zbývá do uvolnění červeného oznámení? Odpočítávání tedy trvá pouze 125 dní. Ano! Máš to správně! Zbývá už jen 125 dní, než se k vám dostane film Red Notice.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *