Izraelský pár zatčen poté, co muž zemřel v bazénu

JERUZALÉM – Izraelská policie v pátek uvedla, že uvrhla pár do domácího vězení, den po smrti muže, který se účastnil večírku v jejich vile. nasát do proudu které se vytvořily na dně jejich bazénu.

Policie uvedla, že muž a žena, oba ve věku 60 let, byli podezřelí ze zavinění smrti z nedbalosti. Byli zatčeni ve čtvrtek večer a soud rozhodl o jejich propuštění v pátek za „omezujících podmínek domácího vězení“ na pět dní.

K incidentu došlo během soukromé párty, kterou pár pořádal ve svém domě ve městě Carmi Yosef, 35 mil jihovýchodně od Tel Avivu.

Na videu z mobilního telefonu z místa je vidět, jak bóje a voda vysávají uprostřed bazénu, zatímco lidé sedí u bazénu a křičí v hebrejštině. Bylo vidět, jak se k potoku blíží muž, uklouzl a málem ho táhli, než se stáhl.

Izraelská média uvedla, že majitel domu postavil bazén bez řádné licence, což vedlo k podezření, že manželé zemřeli z nedbalosti.
Fox News Digital

Policie uvedla, že 30letý muž byl nalezen mrtvý po pátrací misi zahrnující izraelskou policii, záchranné týmy a armádu.

A izraelská média citovala svědky, kteří uvedli, že obřadu se zúčastnilo přibližně 50 lidí, z nichž šest bylo v bazénu, a také uvedli, že majitel domu postavil bazén bez řádné licence.

READ  Karen zaútočí na černocha poté, co poprvé sloužil v hotelu Hilton v Rio de Janeiru

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.