Prozkoumejte české paláce v noci!

Každoroční Noční paláce a chat, které se konají vždy na konci srpna, se budou konat znovu 31. července.

Většina českých paláců a zámků se promění v magická místa plná příběhů a zážitků. Tyto aristokratické byty jsou propojeny se životem v netradičních dobách (i o půlnoci) a netradiční plán zajistí, že se návštěvníci budou chtít vrátit.

Přehlídka zahrnuje noční prohlídky, prohlídky se světly a svíčkami, divadelní představení, koncerty, představení a další zábavu.

Můžete vyzkoušet současné jízdné v zámeckých kuchyních, navštívit místa, která návštěvníci obvykle nikdy nevidí, nebo se můžete projít po zámku s baterkou a vyslechnout si příběhy o ohovárání minulých generací.

Zahrady pod hradem Brock jsou ohněm ohnivých koulí, takže si můžete vychutnat jeho jedinečnou, romantickou atmosféru. Můžete se také těšit na událost historického šermu s odborným komentářem; A komentované prohlídky těchto krásných barokních zahrad.

The Noc hradů a chatů Jedná se o každoroční oslavu pořádanou Národním památkovým ústavem od roku 2010.

Jejím posláním je představit naše tradiční stránky v novém světle, v mimořádném čase a se zvláštními událostmi.

Hostitel pro rok 2021

Každoročně je ústředním bodem akce jedno z historických památek spravovaných Národním památkovým ústavem. Letos je hlavním dějištěm hrad Bernadette.

Hrad z období horní gotiky s cennými změnami v interiérech od baroka po 19. století. Jeden z největších komplexů pevností je obklopen parkem na jižních svazích, který vede do lesoparku a vytváří tak na venkově jedinečný kampus šlechtické zahrady.

READ  Londýnský deník: Rosamond Bike přichází do češtiny - přidává talentu herečky další jazyk

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *