Harry Kane: Kritici jsou znepokojeni úrovní anglického kapitána | fotbalové novinky

Co se děje s Harrym Kanem?

Po nevýrazném vystoupení proti Chorvatsku v úvodním zápase Anglie na Euro 2020 vyvolalo neopěvované vystoupení kapitána a chodce proti Skotsku rostoucí obavy o jeho formu.

Kane během svého působení na hřišti absolvoval pouhých 19 dotyků – vůbec nejnižší v mezinárodním zápase – a nedokázal pořídit jedinou ránu na cíl.

„Harry Kane vypadá vysoký, pořád mu nedochází k rychlosti, v patách,“ řekl Roy Kane ITV. “Pokud má Anglie soutěžit v této soutěži, bude potřebovat, aby jejich hvězdy vystoupily. Jsem šťastný za Garetha.” [Southgate] Sundej to, nevedl. Kane je velký problém. “

Stejně nevýrazný byl i týmový kolega Sky Sports Graeme Souness.

„Vypadá jako stín hráče, kterého známe,“ řekl Souness. „Vypadá vysoký a postrádá nadšení. Z anglického záložníka toho tolik nedostává a to nefunguje, ale Harry vypadá unavený a vyčerpaný. Tohle je chlap, který by se letos v létě mohl hodně hýbat; potřebuje probudit se. “

„Nosí něco? Ale Kane je jediným anglickým střelcem na této úrovni. Pokud neboduje, máš potíže.“

Přestože Kane nahradil Marcuse Rashforda, když Anglie hledala průlom, anglický manažer Southgate se snažil bránit svého kapitána.

„Musíme se podívat na celé představení a naše využití míče,” řekl Southgate. „Nebylo to jen o jednom hráči.”

„Myslel jsem, že ho Skotsko nastavilo velmi dobře. Všechno, co se stalo, bylo agresivní a bránilo se opravdu dobře.“

Neville: Skotsko je po celém poli lepší

Gary Neville ze Sky Sports do ITV:

“Byl to opravdu špatný výkon z Anglie, ve Wembley je velké zklamání. Fyzické úrovně v Anglii byly špatné a Gareth bude přemýšlet, jak se mu to v příštím zápase hodí.”

“Byla očekávání pro Anglii příliš vysoká? Někdy je to může psychicky odradit. Anglie nikdy nezískala míč na hřišti, skotské středové pole bylo pro muže lepší a Skotsko bylo lepší na celém hřišti.”

READ  Kvalifikace na mistrovství světa: Ronaldo 0: 0 Portugalsko zvítězilo nad Ázerbájdžánem, Belgií a Českou republikou. Francie svázaná

„Něco dnes večer chybělo. Bylo to očekávání, že Skotsko bude hrát ve Wembley? Něco se dělo v jejich hlavách, což znamenalo, že prostě šli na hřiště. Nebyli nikde poblíž: žádný tlak, žádná naléhavost na míč, pomalé přihrávky. Cokoli nechcete, dnes večer jsme viděli z Anglie. “

Shu: Ken bude v pořádku

Luke Shaw ocenil anglického kapitána Harryho Kanea jako „nejlepšího útočníka na světě“ a trvá na tom, že jeho bezgólový start na Euro 2020 by neměl být problémem.

Poté, co vyhrál Zlatou kopačku na mistrovství světa 2018 a ukončil finální sezónu Premier League jako nejlepší střelec divize, Kaneho rodokmen nepochybuje.

Ale když šel hlouběji do hry, neměl na Euro 2020 v soupeřově prostoru ani jeden ze dvou zápasů.

Na otázku, zda se obává o Kaneův výkon, odpověděl levý zadní Xu: „Nemusíš se vůbec bát, pro mě osobně si myslím, že je to nejlepší útočník na světě.

„Je to velmi důležitá součást týmu, vlastně ta nejdůležitější část. Myslím, že ať už není nejlepší nebo ne, je pro nás obrovskou součástí a důležitým hráčem.

„Potřebujeme ho, ať už předvádí, jak lidé očekávají, nebo ne, ale to se ve fotbalovém turnaji děje, můžete dát gól kdykoli a je to rozhodující hráč – nejen na hřišti, ale i mimo hřiště, má veškerou naši podporu a vůbec se nebojím. “

Podcast: Skotská noc, kterou si můžete vychutnat – ale co je nového u Harryho Kanea?

Dvacet pět let po jejich posledním setkání v šampionátu, Skotsko Nějaké překvapení se objevilo proti 0: 0 Anglie Což udrží jejich naděje na Mistrovství Evropy 2020. Alice Piper přidej se k němu Luke ChanleyA Jess Creighton A Peter Smith Než začnete vyšetřovat anglickou Bezzubou show, prozkoumejte, kam se Skotsko dostalo.

READ  Tokijské basketbalové olympijské hry 2021: rozpis, týmy, data, kvalifikace a další

Vystoupení Wembley bylo vychutnat Skotsko, protože výběr Steva Clarka si vysloužil výmluvy od fanoušků a položil základ pro úterní zápas „must-win“ s Chorvatskem. Ale co se stalo s Harrym Kanem? Vypustí Gareth Southgate svého kapitána proti České republice? Je čas na Jacka Grealisha?

Jak jsme slyšeli od reportéra Sky Sports News Gerant Hughes přemýšlet o tom WalesV Baku porazil Turecko a tešil se na nedělní finálový zápas skupiny proti Itálii v Římě.

Přihlaste se k odběru u vybraného poskytovatele služeb

Co bude dál?

Skotsko se v úterý vrátilo do Hampden Parku na finálový zápas skupiny proti Chorvatsku. Téhož dne se Anglie setká s Českou republikou na stadionu ve Wembley. Obě hry začínají ve 20:00.

Co potřebuje Anglie a Skotsko k pokroku?

Zatímco anglický čtyřbodový součet by měl vidět jejich postup jako jeden ze čtyř nejlepších týmů na třetím místě, i když v úterý prohrají s Českou republikou, potřebují alespoň remízu, aby si byli absolutně jisti postupem, a bude existovat pouze vyhrát. Dost na to, aby zvítězili.

Pokud jde o Skotsko, nestačilo by nic jiného než vítězství nad Chorvatskem, aby měli jakoukoli naději na dosažení 16. kola.

Pokud Skotsko vyhraje a Anglie a Češi remizují, Skotsko by měl Jako jeden ze čtyř týmů skončil třetí.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *