Český influencer proto shodil svým fanouškům jako dárek 1 milion dolarů v hotovosti z vrtulníku

Český influencer proto shodil svým fanouškům jako dárek 1 milion dolarů v hotovosti z vrtulníku

O influencerovi se říká, že daroval peníze lidem, kteří se zúčastnili soutěže, kterou organizoval. Vyzval účastníky, aby se shromáždili na obrovském poli, a z vrtulníku shodil 1 milion dolarů v hotovosti.

Podle zprávy ndtv.com měl Kazma původně v plánu darovat obrovské množství peněz pouze jednomu vítězi soutěže. Účastníci byli požádáni, aby dekódovali kód obsažený v Kazmově filmu „Onemanshow: The Movie“, aby našli peníze.

Hádanku se však nikomu nepodařilo vyřešit, a tak influencer vymyslel alternativní plán a rozhodl se peníze rozdělit mezi všechny přihlášené soutěžící.

Zpráva říká, že jim v neděli v 6 hodin ráno poslal e-mail, který obsahoval záhadné informace o tom, kam nechá peníze. V souladu se svým slibem dorazil na určené místo a ve stanovený čas vrtulníkem.

Kazma video zveřejnil na svém oficiálním účtu na sociální síti „Instagram“ a okomentoval jej slovy: „První skutečný finanční déšť na světě! Vrtulník shodil v Česku milion dolarů a nikdo nezemřel ani nebyl zraněn. ''

READ  Přihlášky FAFSA jsou lokálně i celostátně nedostupné

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *