Target má tento týden pokles akcií

Loga Target a PS5 jsou vlastnostmi Target a Sony

Z našich zdrojů známe obchody Target Dostal jsem více akciík pro konzoly PlayStation 5 (PS5) i Xbox Series X. Ačkoli Target nezveřejnil žádné nadcházející termíny projekcí, zde je vše, co potřebujete vědět.

Pokud nevíte, od prosince byly úspěšně hlášeny cílené pády. Hlásili jsme Cíl je zrušen 20. lednaA 29. prosince, A 21. prosince. náš Svár společnost 2. února také předpovídejte a oznamujte pokles cíle.

Podle hlavního zdroje v Targetu se obchody začínají inventarizovat. Během minima 20. ledna začaly obchody inventarizovat kolem 19. ledna a Target ráno následujícího rána okamžitě klesl.

To může znamenat, Pravděpodobně zaznamenáme cílený pokles kdekoli mezi dnešním večerem, což je 14. února (tj. 3:00 – 8:00 EST) a zítra. Pokud ne, můžeme hledat další 2 dny. Cíl je obvykle znám Ne Udržovat zásoby. To znamená, že jakmile obdrží inventář, uvolní řadiče k prodeji.

Jak jsem psal v předchozím článku, „Obchody jsou na skladě velmi málo, takže v tuto chvíli nemůžeme od Targetu moc očekávat. Z rozhovorů s mnoha trackery PS5 mohu říci, že body, které je třeba sledovat, budou Relativně slabší Než jsme to viděli v minulosti. Proto je lepší, když nemáte velká očekávání, zatímco stále hledáte příležitost. “

Jak koupit PS5 na Target

Target PS5 se prodává pouze online. Konzolu si budete muset zakoupit online a navštívit obchod, kde si ji vyzvednete nebo ji necháte připojit k autu. Žádné návštěvy.

Obvyklá doba, kdy cíl klesne mezi 3:00 – 7:00 ET. Buďte připraveni během 5:00 – 7:00 ET, protože cíl během těchto dvou hodin několikrát upustil PS5.

Cílené odkazy na nákup

Verze disku PlayStation 5 – klikněte zde

READ  Oblast Donkey Kong ze světa Super Nintendo World je již možná ve výstavbě

PlayStation 5 Digital Edition – klikněte zde

Jaká je nejrychlejší platební metoda v Targetu?

Nejrychlejší způsob –

  1. Strávit Přihlaste se na cílovou webovou stránku ve svém počítači a cílovou aplikaci V telefonu.
  2. Na základě našich pozorování uspěla většina lidí, kteří uzamkli PS5 s Targetem Cílová aplikace Na jejich telefonech. Používání aplikace je tedy nutností.
  3. Pokud máte Cíl karty RedCardProces platby se zrychlí.
  4. Udržujte aktualizovaný web a aplikaci Target každých 5 minut. Pokud to nechcete dělat a jen chcete být upozorněni, když se vytáhnou, sledujte nás na Twitteru, kde budeme hned tweetovat, když dojde k poklesu.
  5. Ujistěte se, že jste Informujte svou banku / společnost vydávající kreditní kartu Že uděláte velký nákup. Někteří lidé se setkali se zrušením objednávky z důvodu podvodu / podezřelé aktivity.
  6. Připoj se k nám Discord server. Mít Oddělte kanály pro geografická umístění. To vám pomůže dostat oznámení, když jeden z cílových obchodů ve vaší oblasti / oblasti má jednotky PS5 na skladě.
  7. Pokud obchody založené na vašem poštovním směrovacím čísle nemají zásoby, zkuste PSČ v okolí založené na vašem pohodlném cestování a vyzvedněte si jednotku.

Pokud máme nějaké další aktualizace týkající se Targetu, aktualizujeme tento článek a pošleme tweet.

Ujistěte se, že jste se přihlásili k odběru našich oznámení push a nikdy vám neunikne aktualizace ze světa videoher. Do příště, Zůstaňte v bezpečí a noste masku a šťastné hračky!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *