Pověst: Show Sony může být nastavena na první týden v červnu

Foto: Push Square

Aktualizace: Nebyla by to bez vysvětlení videoherní fáma, že? Od té doby se Jeff Group přestěhovala do Cvrlikání Abych své komentáře rozšířil a vysvětlil, že také slyšel zvěsti, že show Sony nebude minimálně do září:

To by nebylo úplně nic neobvyklého, vloni totiž na rozdíl od léta hostil přímý přenos v září. Dále je vysvětleno v Resetovat: „Říkám, že mezi lidmi, kteří někdy vědí, co se děje, kolují dvě konkurenční sady fám.“

Udělejte vše, co chcete.


Původní příběh: Tady, kdo je připraven na drzé víkendové fámy? Víme, že čekáme na Sony skutečně něco udělat Může to být skličující proces, zvláště když se drby vznášely jako tento, ale tyto poslední šepoty stále stojí za zmínku.

Tato konkrétní fáma pochází od drbů (a důvěryhodného) herního reportéra Jeffa Groba, který hovořil v poslední epizodě Rozhoduje GBříká, že Sony Pravděpodobně Ukažte kolekci v prvním červnovém týdnu. Grob cituje „více“ zdrojů, ale nemůže výslovně potvrdit, že k události došlo.

Berte tedy vše s rezervou – jako vždy u takových věcí – ale načasování takové show by dávalo smysl. Víme, že Sony má munici na velkou událostA léto se připravuje na to, aby se vydavatelé podělili o své plány – zejména s nimi letní festivalová hra Zamčeno a naloženo.

Myslíte, že by na tom mohlo něco být? Rádi byste slyšeli o některé z červnových show Sony? Začněte dělat nějaké divoké předpovědi v sekci komentářů níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.