CD Projekt Red „Stále se zlepšuje“ Cyberpunk 2077

CD Projekt Red „Stále se zlepšuje“ Cyberpunk 2077

Patch z minulého měsíce možná nepřinesl do Cyberpunku 2077 žádný nový obsah, ale to neznamená, že vývojový tým zatím rezignoval na „práci na věcech“.

V živém vysílání manažer CD Projekt Red Task Paul Sasko potvrdil, že tým si byl vědom, že je stále „je třeba udělat“ a řekl, že „denně“ přezkoumává potenciální nové kontrolní úkoly.

„Stále pracujeme na vylepšení hry, protože všichni víme, že je na čem pracovat,“ odpověděl Sasko na otázku v chatu (Díky, reddit přes Hráč).

Jsme tak rádi, že se vám 1.5 líbil, dává nám víc […] Pobídka s vámi spolupracovat, protože dáváte najevo, že si toho vážíte.“

To bylo vše, co byl Sasco ochoten v tuto chvíli vzdát.

„To je tolik, co ti můžu říct. Pracujeme na věcech za tebe. Jako každý den doslova probírám úkoly a mluvím s lidmi o věcech, takže tohle se stává.“

„Nemůžu ti říct nic o našich budoucích plánech,“ zopakoval Sasco. „Ale mohu vás ujistit, že pracujeme na rozšířeních – pracujeme na věcech pro vás.“

Patch 1.52 pro Cyberpunk 2077 Vydáno před dvěma týdny. Na rozdíl od únorové aktualizace to řešilo chyby a závady bez nového obsahu.

Mezitím CD Projekt Red poznamenává, že „rozšíření“ Cyberpunk 2077 je navzdory studiu stále na stole. Opouští svou technologii RedEngine v Unreal Engine 5, protože začíná pracovat na další sáze Witcher.

READ  PS4: Backport Elden Ring 9.00 překvapí scénu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *